Анджей Дуда заявив, що українці для Польщі – не загроза

10 Листопад, 2018 - 20:49

Українці, які приїжджають до Польщі в пошуках роботи, не завдають нікому шкоди і жодної загрози, в тому числі терористичної, не становлять.

Про це в ефірі “TV Trwam i Radia Maryja” заявив президент Польщі Анджей Дуда.Він також додав, що в більшості випадків українці перебувають і працюють на території країни легально, повідомляє YAVP.PL.

Крім того, Дуда зазначив, що приїзд все більшої кількості українців, які сповідують православ'я, не несе загрози для суттєвих змін релігійної структури польського суспільства.

“Вважається, що зараз ми маємо близько одного мільйона прибулих з України, які, я ще раз повторю, не створюють у нашій країні (принаймні, настільки мені відомо) жодних небезпечних організацій, не несуть терористичної загрози, якої ми боїмося найбільше”, - наголосив президент.

Як уже писав YAVP.PL, майже півмільйона громадян України регулярно сплачують внески до системи польського соціального забезпечення (ZUS). Дані ZUS показують, що їхня кількість динамічно зростає. Наприкінці 2014 року внески в соцстрах платили близько 124 тисяч іноземців, у середині 2016 року - 137 тисяч. Цьому динамічному зростанню сприяють українці, які приїжджають на роботу до Польщі й становлять 75% від числа всіх застрахованих в ZUS громадян країн, що не входять до Європейського Союзу.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:10
У Франції в суботу, 19 січня, під час акції «жовтих жилетів» заарештували близько 300 осіб
17:50
Щонайменше восьмеро миротворців загинули, ще кілька зазнали поранень в результаті атаки на табір миротворців у місті Агуельхок на півночі Малі
15:22
У Москві відбулися акції проти можливої передачі Японії частини Курильських островів
07:50
Предстоятель РПЦ отримав звання почесного професора Російської академії наук (РАН).
07:10
У Середземному морі затонув гумовий човен, через що, можливо, загинули 117 мігрантів.
00:42
Кількість громадян, які померли від сезонного грипу в сусідній країні, досягла 19.
00:32
Десятикласник однієї з турецьких провінцій зламав національну освітню систему, щоб виправити свої оцінки на кращі.
00:22
Причини аварії, в якій загинув Василь Пукман, невідомі.
23:54
Довжина тунелю становитиме 18 кілометрів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.