Анджей Дуда заявив, що українці для Польщі – не загроза

10 Листопад, 2018 - 20:49

Українці, які приїжджають до Польщі в пошуках роботи, не завдають нікому шкоди і жодної загрози, в тому числі терористичної, не становлять.

Про це в ефірі “TV Trwam i Radia Maryja” заявив президент Польщі Анджей Дуда.Він також додав, що в більшості випадків українці перебувають і працюють на території країни легально, повідомляє YAVP.PL.

Крім того, Дуда зазначив, що приїзд все більшої кількості українців, які сповідують православ'я, не несе загрози для суттєвих змін релігійної структури польського суспільства.

“Вважається, що зараз ми маємо близько одного мільйона прибулих з України, які, я ще раз повторю, не створюють у нашій країні (принаймні, настільки мені відомо) жодних небезпечних організацій, не несуть терористичної загрози, якої ми боїмося найбільше”, - наголосив президент.

Як уже писав YAVP.PL, майже півмільйона громадян України регулярно сплачують внески до системи польського соціального забезпечення (ZUS). Дані ZUS показують, що їхня кількість динамічно зростає. Наприкінці 2014 року внески в соцстрах платили близько 124 тисяч іноземців, у середині 2016 року - 137 тисяч. Цьому динамічному зростанню сприяють українці, які приїжджають на роботу до Польщі й становлять 75% від числа всіх застрахованих в ZUS громадян країн, що не входять до Європейського Союзу.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

22:38
Письменник Стен Лі "дав життя" безлічі найвідоміших супергероїв.
21:59
Запропонований Францією документ під назвою "Париж закликає до довіри і безпеки в кіберпросторі" підписали 50 держав.
18:40
Бойовики обстріляли ракетами південну частину Ізраїлю.
18:11
Євровалюта відносно долара торгується на світових ринках нижче $1,13. Вперше за понад рік.
16:11
Через лісові пожежі голівудські зірки втратили будинки, які були розташовані на пляжному курорті Малібу.
15:21
Інформацію про австрійського полковника, який шпигував на Росію, Відню могли передати спецслужби Великої Британії з метою змінити ставлення Австрії до Москви.
13:25
Естонець придбав виставковий екземпляр BMW майже за чотири мільйони гривень, а авто практично розвалилося
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.