Матеріал на цій сторінці не є рекламою азартних ігор та організаторів букмекерської діяльності, а викладений виключно з ознайомлювальною метою. Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил відповідальної гри. Тільки для осіб 21+

Павло Вишняк

CEO & Головний редактор Svitua.com.ua

Про себе
Павло Вишняк
Привіт, друже, я — Павло Вишняк, головний редактор Svitua! Обожнюю писати про ігри та спорт. Такий контент зазвичай потребує ретельного аналізу, опитувань аудиторії та думки спільноти, тому можу назвати себе стратегом.
Але мені більше подобається кріейтор, бо мої огляди та статті викликають справжні емоції у гравців.

Редактором працюю з 2018 року. До того працював копірайтером в рекламній агенції Black Box. Маю досвід у створенні контенту, що дійсно "чіпляє", і зараз зосереджуюся на кіберспорті та іграх. Завжди прагну не просто інформувати, а й передавати атмосферу подій. Захоплююся питанням ігрової залежності, про що багато писав та проводив інтерв’ю. Обожнюю створювати контент, який об'єднує спільноту геймерів і дає їм відчуття приналежності.

Курси та освіта

З 2010-2015 навчався в КНУ імені Тараса Шевченка на факультеті журналістики.

Закінчив курси:

  • Курс письменницької майстерності Litosvita;
  • Курс “Медіаграмотність для освітян” від Prometheus;
  • Курс рекламного копірайтингу від Riba.academy;

Питання до мене
Яка улюблена комп'ютерна гра?
Dota 2! Її складна тактика та командний дух роблять її реальною жизою. Завжди є щось нове для вивчення, і кожна гра — це абсолютно новий виклик. Не можна не згадати й Counter-Strike, де ти отримуєш заряд адреналіну. Ще подобається League of Legends. Тож ці три гри мої фаворити!
Що надихнуло писати про кіберспорт?
Спочатку я сам почав грати в ігри, а потім помітив, як ця індустрія стрімко зростає і захоплює все більше людей. Це не просто забавка, а справжнє мистецтво та спортивні змагання з адреналіном і стратегією. Кіберспорт об'єднує людей з різних куточків світу, а атмосфера турнірів просто неперевершена. Захотілося поділитися цією пристрастю та допомогти іншим зрозуміти, наскільки це круто!
Чому подобається писати про ігри?
Та це ж просто кайф! Ігри – це не тільки спосіб розслабитися, але й можливість втекти від дійсності в інші світи, відчути себе героєм, який розкриває таємниці. Вони розвивають стратегічне мислення, реакцію, і навіть командний дух. Крім того, ігрова індустрія постійно змінюється, з'являються нові технології та тренди, про які цікаво розповідати.

Інтерв’ю зі мною

Зараз реабілітація ігроманів важлива як ніколи – Bigkyiv.com.ua.

Мої статті

Зростання ігрового бізнесу та український геймдев – Minfin.com.ua