Матеріал на цій сторінці не є рекламою азартних ігор та організаторів букмекерської діяльності, а викладений виключно з ознайомлювальною метою. Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил відповідальної гри. Тільки для осіб 21+

Тетяна Руденко

Редактор Svitua.com.ua

Про себе
Тетяна Руденко
Тетяна Руденко
Редактор
Привіт! Я - Тетяна, редакторка Svitua.com.ua. Моя місія — забезпечувати якісний та корисний контент для наших гравців. З 2021 року я працюю в цій сфері, де намагаюсь використовувати свій досвід для надання глибоких аналізів та порад. Моя освіта в Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського, де я вивчала соціологію, також допомагає мені краще розуміти потреби нашої аудиторії. Цікавий факт про мене: я обожнюю наповнювати контент цікавими фактами : ) Сподіваюсь, вам буде цікаво читати мій контент!

Освіта та професійні надбання

З 2013-2018 навчався в Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського на факультеті соціології.

Закінчила курс “Основи Копірайтингу” в Wezom.academy

З 2020-2021 працювала контент-менеджером в Slotcatalog.

Питання до мене
Як бачиш розвиток компанії Svitua?
Я вірю в розвиток Svitua, де ми продовжуємо розширювати наш вміст і адаптувати його до потреб нашої аудиторії. Важливо залишатися в авангарді технологічних та ігрових інновацій, щоб забезпечувати високий рівень та задовольняти запити гравців.
Чи можна вважати вас експертом?
Я вважаю себе хорошим експертом у галузі ігор та гемблінгу через глибоке розуміння індустрії, яке я набула працюючи редакторкою на Svitua.com.ua і раніше як контент-менеджерка в SlotCatalog. Моє академічне надбання у соціології допомагає аналізувати тенденції та поведінку споживачів, що є ключовим для створення відповідального ігрового контенту. Крім того, я завжди намагаюсь бути в курсі останніх новин та інновацій у гемблінгу, забезпечивши актуальність і глибину нашого контенту.
Мої публікації

Зустрічайте дотепного Mr. First у захоплюючій грі з приголомшливими ілюстраціями, де золоті монети та блискучі сині символи приносять великі виграші, а багаторівневий королівський джекпот відкриває двері до неймовірних додаткових призів!

Вирушайте в пригоду з Jester Lady, де вас чекають захопливі обертання, додаткові функції, бонуси та джекпоти, які подарують вам незабутні виграші!

Пориньте у королівські задоволення з класичним фруктовим слотом Regal Spins 40 від Pateplay!

Прочитайте детальний огляд гри компанії розробника Greentube Ramses II та виберіть казино, у якому б хотіли грати безкоштовно або на гроші.