Половина населення Німеччини хоче покинути країну. Чому?

13 Жовтень, 2018 - 20:07

Спокійне життя, вищі стандарти, приємна погода – ось основні причини, через які 55 % німців хотіли би покинути свою країну принаймні на якийсь час. Опитування проводилося британським демографічним інститутом «YouGov», пише monitor-press.

«Deutsche Welle» вказує, що кожен шостий німець хоче залишити країну назавжди. 13 % можуть уявити собі життя за кордоном протягом 2–5 років, а 9 % готові лишитися за кордоном максимум на рік.

Найбільше людей, які готові емігрувати назавжди, – серед німців від 55 років. Опитування показує, що молодь від 18 до 24 років охоче думає про переїзд на кілька років.

38 % осіб, які можуть собі уявити виїзд назавжди, серед причин вказали сподівання на більш спокійне і розслаблене життя. Для 33 % вирішальною причиною є вищий рівень життя, а для 31 % – гарна погода.

29 % респондентів визнали, що їхнє ставлення до проблеми еміграції змінилося нещодавно і ще два роки тому вони не розглядали можливості залишитися. Вирішальним аргументом має бути стабільна політична ситуація в країні, де вони можуть жити. Для інших опитуваних найважливішими є вищі доходи.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

18:48
У суботу смертник з саморобною вибухівкою підірвав себе перед виборчою дільницею, що була розташована у одній зі шкіл в північній частині столиці Афганістану Кабула, є загиблі
17:38
Влада Саудівської Аравії вважає, що журналіст Джамаль Хашоггі помер від задушливого захвату ззаду або удушення руками
16:25
Кілька тисяч людей вийшли на масові акції за незалежність Тайваню у столиці острова Тайбеї. Демонстранти вимагали провести референдум, щоб острів міг офіційно проголосити незалежність від Китайської Народної Республіки
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.