У якій країні найкращі працедавці: оприлюднили рейтинг

11 Жовтень, 2018 - 23:19

Уже другий рік поспіль американська компанія Alphabet укладає список найкращих роботодавців у світі. Компанія-власник Google отримала найкращий результат в усіх аналізованих категоріях. У списку переважають фірми зі США. До списку увійшов лише один роботодавець із Польщі, пише monitor-press.

Компанії в списку кращих працедавців мають добру репутацію в таких сферах, як імідж, умови праці та різноманітність. Лідери списку – це найбільші глобальні концерни.

Переможець списку Alphabet має понад 80 тис. працівників. У минулому році компанія зафіксувала продажі на суму 117,9 млрд доларів, прибуток у розмірі 16,6 млрд доларів, а активи склали 206,9 млрд доларів. Ринкова вартість гіганта склала 766,3 млрд доларів. У своєму останньому звіті Alphabet зафіксував у другій чверті цього року доходи в розмірі 32,7 млрд доларів (збільшення на 26 %, порівняно з другим кварталом 2017 р.).

У доповіді про розмаїття у 2018 р. Google також оголосив, що жінки займають 25,5 % керівних посад у компанії.

Друге місце в рейтингу зайняв Microsoft. У компанії працюють 124 тис. осіб. Фінансові результати були такими: продажі – 103 3 млрд доларів США, прибутки – 14,2 млрд доларів, активи – 245,4 млрд доларів, ринкова вартість – 750,6 млрд доларів.

Перша десятка

Шість місць серед десяти лідерів займають американські компанії. Поряд із Alphabet та Microsoft опинилися Apple, Walt Disney, Amazon та Celgene Corporation. До речі, варто зауважити, що Apple, Microsoft та Alphabet також потрапили до першої десятки найбільших технологічних компаній у світі у 2018 р.

Решту місць у десятці зайняли виробник нафти та газу з Гонконгу CNOOC (6 місце), німецький Daimler (7 місце), Kasikornbank із Таїланду (8 місце) і BMW Group (10 місце).

У цьогорічному рейтингу переважають компанії з США. З 500 оцінених роботодавців 185 – зі Штатів. У списку також є 80 компаній із Китаю та Гонконгу, а також п’ять із Росії.

Серед польських компаній у списку опинився лише PKN Orlen. Польський паливний концерн зайняв 418 місце.

Методологія

Список найкращих працедавців 2018 р. був створений після аналізу більше 430 тис. рекомендацій. Працівникам було запропоновано оцінити їх роботодавців і ймовірність того, що вони рекомендують компанію друзям або членам сім’ї. Їм також запропонували оцінити інших роботодавців.

Список було створено на основі рейтингу найбільших світових компаній журналу Forbes Global 2000. До нього увійшли компанії, зареєстровані на фондовій біржі з 60 країн, які разом мали 39,1 трлн доларів доходів від продажу, 3,2 трлн доларів прибутків та 189 трлн доларів активів. Їх ринкова вартість становила 56,8 трлн доларів.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

18:48
У суботу смертник з саморобною вибухівкою підірвав себе перед виборчою дільницею, що була розташована у одній зі шкіл в північній частині столиці Афганістану Кабула, є загиблі
17:38
Влада Саудівської Аравії вважає, що журналіст Джамаль Хашоггі помер від задушливого захвату ззаду або удушення руками
16:25
Кілька тисяч людей вийшли на масові акції за незалежність Тайваню у столиці острова Тайбеї. Демонстранти вимагали провести референдум, щоб острів міг офіційно проголосити незалежність від Китайської Народної Республіки
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.