Навіть початкова освіта в Канаді стає прогресивною

20 Грудень, 2017 - 11:45

Восени наступного року в одній з провінцій Канади рішуче зміниться підхід до інформування дітей про секс і сексуальності, пише nashvancouver.

У вересні провінція Квебек почне сексуальну освіту дітей з дитячого садка.

Кожна дитина в приватних і державних садах вивчатиме матеріал, який виходить далеко за рамки стандартних "пестиков і тичинок".

Нова навчальна програма Квебека відповідає тим, які існують або скоро будуть реалізовані в Британській Колумбії і Альберті, а також в Онтаріо, де багато батьків протестували і забирали своїх дітей зі школи, коли в класі вводили новий предмет.

Що будуть вчити найменші?

У дитячому садку п'ятирічні діти отримають коротке пояснення кроків, пов'язаних зі створенням дитини. Їм розкажуть, що яйцеклітина і сперматозоїди об'єднуються, щоб сформувати зиготу, яка виросте в ембріон, а потім в плід.

Також їм розкажуть про "різних типах сімей", в тому числі про геїв і лесбіянок, які утворюють одностатеві пари.

Їх також ознайомлять з чоловічими і жіночими частинами тіла, включаючи піхву, пеніс, мошонку і яєчка.

"Це навчання призначене для захисту дітей від сексуальної експлуатації," - вважає Ліза Трімбл, лектор McGill, що спеціалізується на сексуальне виховання.

У шість чи сім років діти вивчатимуть гендерні стереотипи та навчатимуться розпізнавати ситуації, які можуть привести до сексуального насильства.

У віці 8-9 років діти будуть говорити про різні форми сексуального насильства, від сексуальних контактів і дотиків, до ексгібіціонізму і впливу порнографії.

У цей час діти також навчаться ідентифікувати статеві органи і їх функції.

З 10 років і старше

У 10-11 років дітей будуть попереджати про небезпеки Інтернету і стратегіях, які використовують сексуальні маніяки для заманювання людей.

Міністерство освіти пояснює на своєму веб-сайті, що значне число жертв сексуального насильства - 2 з кожних п'яти жертв жіночої статі і 3 з п'яти жертв чоловічої статі - є дітьми у віці до 11 років.

На думку Міністерства школа грає критично важливу роль в запобіганні даних злочинів, оскільки часто зловживання відбуваються членами сім'ї.

Підготовка до статевого дозрівання

11-12-річні діти дізнаються про гомофобію і сексизм і про зміни, які відбуваються з статевим дозріванням, включаючи вагинальную мастило, спонтанні ерекції та нічні полюції.

Міністр освіти Sébastien Proulx заявив минулого тижня, що дуже важливо, щоб діти дізналися про механізм статевого дозрівання, перш ніж вони почнуть відчувати це.

Діти повинні розуміти - те, що вони можуть відчувати, є нормальним.

Підлітки

У 13 і 14 років підлітки дізнаються про те, що являє собою сексуальне насильство, і їм буде запропоновано «прийняти позитивне ставлення до використання презервативів», - сказано в повідомленні Міністерства освіти.

У 15 і 16 на уроках будуть вчити, як розпізнати симптоми насильницьких відносин і обговорюватимуть емоційну близькість. Дітям також розкажуть, які кроки вони можуть зробити після незахищеного або погано захищеного сексу.

«Величезна зміна»

В даний час цей навчальний план є необов'язковим, і тільки близько 200 шкіл в Квебеку навчають цього матеріалу.

Ліза Трімбл очікує, що не всім сподобається, що наступної осені всі школи Квебеку будуть змушені прийняти нове сексуальну освіту.

«Просто наявність одного навчального плану зі статевого виховання є величезним зміною», - вважає вона.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.