Влада США притискає до стінки людей, які працюють далеко від дому

18 Грудень, 2017 - 13:37

Остання версія нового податкового плану, узгоджена республіканцями і оприлюднена в п'ятницю вам точно не сподобається, якщо ваше робоче місце знаходиться далеко від будинку. Як відомо, в даний час роботодавці отримують якийсь податковий стимул , маючи можливість вирахування з корпоративного податку витрат на компенсацію працівникам вартості проїзду на роботу, пише usa.one.

Припустимо, ви живете в Нью-Джерсі, а працюєте в Нью-Йорку. Щоб дістатися до роботи вам слід використовувати метро, залізницю, щасливчики їдуть на своєму авто. При цьому роботодавці зазвичай оплачують щомісячні розтрати працівників на дорогу або парковку. Розмір відшкодування становить до 255 доларів на місяць, і з 1 січня 2018 року має збільшитися до 260 доларів.

Однак новий податковий план, істотно знижує рівень корпоративного податку, позбавляє роботодавців права вирахування витрат на компенсацію працівникам проїзду, а, відповідно, робить невигідним наймання співробітників, які живуть далеко від місця роботи. Іншими словами, законодавці вважають, що додаткові податкові пільги підприємствам і підприємцям не потрібні.

Роботодавці не зможуть платити компенсацію навіть за користування велосипедом для співробітників, що становить близько 20 доларів на місяць . Однак, з велосипедистами простіше. Вони зможуть отримати компенсацію у вигляді оплати нових шин, шолома і навіть нового велосипеда.

Американська асоціація громадського транспорту вже висловила свою стурбованість тим, що кількість пасажирів може значно скоротитися, адже витрачати досить пристойну суму на те, щоб дістатися до робочого місця захочуть і зможуть не всі. Деякі, можливо, будуть змушені звільнятися і шукати роботу ближче. А роботодавці, вважають фахівці, просто припинять пропонувати компенсацію, що також відобразиться на динаміці розвитку ринку праці.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.