Влада США притискає до стінки людей, які працюють далеко від дому

18 Грудень, 2017 - 13:37

Остання версія нового податкового плану, узгоджена республіканцями і оприлюднена в п'ятницю вам точно не сподобається, якщо ваше робоче місце знаходиться далеко від будинку. Як відомо, в даний час роботодавці отримують якийсь податковий стимул , маючи можливість вирахування з корпоративного податку витрат на компенсацію працівникам вартості проїзду на роботу, пише usa.one.

Припустимо, ви живете в Нью-Джерсі, а працюєте в Нью-Йорку. Щоб дістатися до роботи вам слід використовувати метро, залізницю, щасливчики їдуть на своєму авто. При цьому роботодавці зазвичай оплачують щомісячні розтрати працівників на дорогу або парковку. Розмір відшкодування становить до 255 доларів на місяць, і з 1 січня 2018 року має збільшитися до 260 доларів.

Однак новий податковий план, істотно знижує рівень корпоративного податку, позбавляє роботодавців права вирахування витрат на компенсацію працівникам проїзду, а, відповідно, робить невигідним наймання співробітників, які живуть далеко від місця роботи. Іншими словами, законодавці вважають, що додаткові податкові пільги підприємствам і підприємцям не потрібні.

Роботодавці не зможуть платити компенсацію навіть за користування велосипедом для співробітників, що становить близько 20 доларів на місяць . Однак, з велосипедистами простіше. Вони зможуть отримати компенсацію у вигляді оплати нових шин, шолома і навіть нового велосипеда.

Американська асоціація громадського транспорту вже висловила свою стурбованість тим, що кількість пасажирів може значно скоротитися, адже витрачати досить пристойну суму на те, щоб дістатися до робочого місця захочуть і зможуть не всі. Деякі, можливо, будуть змушені звільнятися і шукати роботу ближче. А роботодавці, вважають фахівці, просто припинять пропонувати компенсацію, що також відобразиться на динаміці розвитку ринку праці.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.