Власний будинок у Британії за безцінь - це можливо

16 Грудень, 2017 - 17:22
Мільйонер продає свою віллу за 10 фунтів стерлінгів.

Мільйонер, який зажадав лишитися невідомим, непристойно дешево продає свою розкішну віллу з домоправителькою, садівником та автомобілем, пише СВІТUA з посиланням на postimees.ee.

Вілла розташована у Великій Британії, має чотири спальні, а також поле для гольфу, парк, басейн і тренажерний зал.

 

За словами мільйонера, у нього немає часу спаковувати речі перед переїздом, тому він візьме з собою тільки трохи особистих речей, а решта, включаючи меблі, предмети декору та вміст винного льоху, дістанеться новому власнику.

Мільйонер, який побажав залишитися невідомим, говорить, що будинок дістанеться щасливчику, який виграє його в лотерею. Вартість одного лотерейного квитка - 10 фунтів стерлінгів, а розіграш відбудеться в листопаді наступного року.

Мільйонер сподівається, що продасть півмільйона квитків. З кожного проданого квитка 2,5 фунта піде на благодійність. В результаті домовласник сподівається отримати близько 3 000 000 фунтів. Тож ні з чим все одно не залишиться.

Будинок отримає один щасливчик, але ще дев'ять осіб будуть втішними грошовими призами - по 1 000 фунтів кожному.

Але навіщо взагалі продавати такий хороший будинок? 

"Ми купили цю землю, побудували цей будинок в 1990-х роках і прожили в ньому щасливе життя. Але тепер, коли у нас вже двоє онуків, які живуть в чотирьох годинах їзди від нашого будинку, хочеться бути до них ближче", - пояснив продавець.

Хто хоче спробувати щастя, загляньте на сторінку, де докладно розповідається про умови лотереї .

Усі фото: rus.postimees.ee.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.