У США судять українку, яка заробляла на фіктивних шлюбах

16 Грудень, 2017 - 15:59

59-річна українка Лариса Де Ліма та її спільники звинувачуються в організації найбільшого незаконного шлюбного бізнесу в історії Південної Флориди. Вона організувала одруження близько 20 молодих кубинок, які мають посвідку на проживання в США, на недокументованих іммігрантах з країн колишнього Радянського Союзу, пише СВІТUA з посиланням на slavicsac.com.

Фіктивні шлюби дозволяли недокументованим іммігрантам отримувати грінкарти і в підсумку громадянство Сполучених Штатів завдяки особливому імміграційному статусу їх кубинсько-американських дружин.

Де Ліма народилася в Україні, деякий час жила в Бразилії, а потім отримала громадянство США. Вона брала зі своїх клієнтів плату в розмірі 25 тисяч доларів, з яких мінімум 5 тисяч отримували кубинські дружини.

Шахрайська схема Де Ліми, яка тривала з 2013 по 2015 рік, була розкрита, коли деякі з цих дружин почали співпрацювати зі Службою громадянства та імміграції. Вони повідомили співробітникам правоохоронних органів, що Де Ліма та її родичі влаштовували фальшиві весілля в своєму будинку в Маямі й навчали подружжя проходити перевірки імміграційної служби, "не викликаючи підозр", говориться в документах обвинувачення.

У схемі Де Ліми брали участь її чоловік Алмір та її донька Мілена Діаз. Вони були нотаріусами, які підписували фіктивні свідоцтва про шлюб і допомагали готувати незаконні шлюбні договори. Обидва вони визнали себе винними в змові з метою здійснення шлюбного шахрайства та супутніх злочинах. Донька Де Ліми була засуджена до 6 місяців в'язниці, а чоловік наразі чекає винесення вироку. Де Ліма була арештована федеральною владою в травні й залишається під вартою без права виходу під заставу.

Головне фото: www.slavicsac.com.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.