Лікуватися в Європі стає небезпечно: нова статистика

9 Грудень, 2017 - 22:16

Все більше пацієнтів лікарень в Німеччині стали подавати скарги на неправильно встановлений діагноз, неправильне лікування або низький рівень організації медичного обслуговування, пише germania.one.

Згідно з даними найбільшої в Німеччині державної лікарняної каси Techniker Krankenkasse (TK), кількість скарг, пов'язаних з підозрою на вчинення лікарської помилки і несприятливі наслідки медичного втручання, збільшилася на 26% і склало в цьому році понад чотири тисячі випадків.

Більшість з них -1372, було зафіксовано в хірургії. Далі йдуть стоматологи (606), терапевти (382), ортопеди (378), гінекологи (222) і окулісти (155).

В цілому в минулому році лікарняна каса Techniker Krankenkasse зажадала від лікарів і медичних установ повернення грошових коштів в розмірі € 14 мільйонів за додаткові фінансові витрати, пов'язані з несприятливими наслідками медичних втручань.

Відповідно до нового Закону про права пацієнтів державні лікарняні каси зобов'язані надавати своїм клієнтам фінансову підтримку при розгляді випадків, що стосуються підозри на лікарську помилку. Зокрема, в обов'язок лікарняних кас входить отримання медичного висновку, що видається Медичною службою лікарняних кас (MDK), і необхідно в разі розгляду скарги в судовому порядку.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:59
Ідея купити лотерейний квиток у неї виникла після того, як один із клієнтівзалишив їй щедрі чайові.
17:51
26-річний Марк Перес вчинив підпал на грунті ненависті.
17:23
Минулого тижня вартість нафти знизилася на 4%, пише Експрес-онлайн. Цей тренд спостерігаємо і надалі. За останню добу нафта марки Brent подешевшала ще на 1,73% – до $78,98, опустившись нижче від психологічної позначки 80 доларів за барель.
16:20
У Страсбурзі попередили: якщо Москва не відновить платежів до літа наступного року, то взагалі може опинитися за бортом організації.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.