Лікуватися в Європі стає небезпечно: нова статистика

9 Грудень, 2017 - 22:16

Все більше пацієнтів лікарень в Німеччині стали подавати скарги на неправильно встановлений діагноз, неправильне лікування або низький рівень організації медичного обслуговування, пише germania.one.

Згідно з даними найбільшої в Німеччині державної лікарняної каси Techniker Krankenkasse (TK), кількість скарг, пов'язаних з підозрою на вчинення лікарської помилки і несприятливі наслідки медичного втручання, збільшилася на 26% і склало в цьому році понад чотири тисячі випадків.

Більшість з них -1372, було зафіксовано в хірургії. Далі йдуть стоматологи (606), терапевти (382), ортопеди (378), гінекологи (222) і окулісти (155).

В цілому в минулому році лікарняна каса Techniker Krankenkasse зажадала від лікарів і медичних установ повернення грошових коштів в розмірі € 14 мільйонів за додаткові фінансові витрати, пов'язані з несприятливими наслідками медичних втручань.

Відповідно до нового Закону про права пацієнтів державні лікарняні каси зобов'язані надавати своїм клієнтам фінансову підтримку при розгляді випадків, що стосуються підозри на лікарську помилку. Зокрема, в обов'язок лікарняних кас входить отримання медичного висновку, що видається Медичною службою лікарняних кас (MDK), і необхідно в разі розгляду скарги в судовому порядку.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.