Українець страшним способом намагався вбити себе в Польщі

9 Грудень, 2017 - 12:03

Двоє поліцейських витягли з петлі 32-річного громадянина України. Чоловік в госпіталі, його життю ніщо не загрожує, пише yavp.pl.

Вдень, 6 грудня в відділення поліції м. Томашув-Любельський (Люблінське воєводство) надійшов дзвінок від місцевої мешканки. Схвильований голос повідомив поліцейським, що на одному з міських стадіонів, прив'язавши брючний ремінь до перекладини футбольних воріт, намагається звести рахунки з життям молодий чоловік.

Не гаючи ані хвилини, правоохоронці виїхали до місця події. Сержант Рафал Гардіас (Rafał Gardias) і старший поліцейський Анета Бжикци (Aneta Brzykcy) стали свідками страшної картини: хлопець висів у петлі, прикріпленій до перекладини. Правоохоронцям вдалося підняти тіло чоловіка та послабити зашморг.

Коли молоду людину зняли з петлі та уклали на землю, його пульс не прослуховувався, і, здавалося, що він вже не подає ознак життя. Проте, поліцейські почали застосовувати прийоми реанімування, викликавши на підмогу бригаду швидкої.

На щастя, допомога, надана вчасно, повернула молоду людину до життя. Вдалося встановити особу потерпілого. Це 32-річний громадянин України. Він був направлений до госпіталю. Про причини, що спонукали чоловіка вчинити спробу суїциду, не повідомляється.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.