Чому іммігранти у США гірко шкодують про свій вибір

6 Грудень, 2017 - 19:06

Кажуть, США - це країна мрій. І то правда, кожен з нас хоча б раз у житті за замислюються про те, чи можна іммігрувати в США і зажити нарешті щасливим життям, пише forumdaily. Мріючи про життя там, ми уявляємо собі високу зарплату, гідні умови життя, гарні сяючі хмарочоси і багато інших символів розвиненої держави і американського народу, але ... Чи готові ви "відкрити очі" на побутові реалії життя, а не тільки на Статую Свободи?

Якщо так, то читайте аналіз порталу Home-Hotel про те, чому не можна мріяти про імміграцію в США, не побувавши жодного разу в Америці, і чому імміграція без попереднього аналізу побутових дрібниць, може стати дійсно фатальною помилкою.

Варіантів для переїзду в Штати - не те що б мільйон, але досить. Хтось виграє грін-карту, іншим "везе" виїхати завдяки затребуваною спеціальності і хорошу роботу, не менше популярна і бізнес-еміграція. За спостереженнями порталу, більшу частину потенційних емігрантів об'єднує одне - вони знають про США все, але по красивих картинок, загальним тез і далеким перспективам.

За статистикою, більше 80% іммігрували США в той чи інший момент відчувають розчарування і сильні сумніви у своєму вчинку. І це пов'язано, багато в чому, саме з побутовими подразниками, до яких людина не був готовий.

Чому так відбувається? Справа в тому, що більшість потенційних емігрантів просто не бачили перед переїздом країну "зсередини" і її деякі дійсно істотні відмінності з рідною країною і "підводні камені", про які варто було б знати заздалегідь.

Мало того, часом розчарування настільки велике, що кожен п'ятий емігрант повертається з США в рідну країну, а кожен четвертий хоч і залишається там, відчуває себе весь наступний час "бранцем на чужині" і як наслідок - повну незадоволеність своїм життям, причому часто набагато більшу , ніж на батьківщині.

Насправді, уникнути настільки фатальної помилки можна. Перш ніж скласти в валізи всі свої речі і продати майно, варто побувати там «на розвідку», причому дуже важливо - не як турист.

Експерти по еміграції склали ТОП-10 разочаровній в США в побутовому аспекті, які неприємно дивують людей при переїзді в країну без підготовки.

Податки

Звичайно, ви напевно чули про те, що в Америці поряд з непоганими доходами і гідної роботи знаходяться високі і часом не зрозумілі податки. Але заковика зовсім не в цьому ... Справа в тому, що практично всі ціни, які ви бачите в магазинах, супермаркетах або де-небудь ще - вказані без урахування податків.

Тут варто так само нагадати про ще одну деталь - податки в кожному штаті відрізняються. А це означає, що розплачуючись за товар на касі, ви заплатите не 100 $ за товар, як зазначено на ціннику, а як вийде - в якомусь штаті 110 $, в іншому, і того більше - 118 $.

Причому, відсоток податку ви повинні пам'ятати самі. Так само варто враховувати, що іноді ставки комбінуються і ви платите відразу податок округу, штату або державний разом.

Та й крім державних зборів в різних громадських закладах, таких як ресторани, готелі та інші місця, з вас так само візьмуть певні відсотки за сервіс, туристичний збір, воду, повітря або щось ще.

Харчування і продукти

Всі ми не раз чули жарти про товстих американців і популярності фаст-фудів в цій країні. Але приїжджаючи сюди, починаєш розуміти, що в кожному жарті є лише відсоток жарти - решта правда.

І справа не зовсім в фаст-фудах, справа в культурі споживання, а точніше її отстутствии. Так, говорячи про порціях, варто відзначити, що вони тут неймовірно величезні - будь то ресторан, закусочна або навіть заправка. Куди б ти не прийшов і що б не замовив, будь то навіть салат - тобі приносять величезну відро їжі, щедро полите олією або калорійним майонезом.

Звичайно, ніхто вас силою не змусить все з'їдати, але ж так складно зупинитися, коли ти голодний.

У магазині ж набагато дешевше, простіше і соблазнительнее купити якусь відверту хімію або напівфабрикати в яскравих упаковках. А коли починаєш сумувати за звичайною картоплі, з'ясовується, що на вагах під вами вже зовсім інші цифри, і взагалі відмовитися від напівфабрикатів просто лінь. А навіщо починали?

Громадський транспорт

Для тих, хто скаржиться на наші "розвалюхи" і "тарантайкі", напевно, буде несподіваною новиною, що якість поїздок в громадському транспорті часто досить схоже.

Автобуси такі ж неповороткі і досить брудні, то ж саме стосується поїздів і електричок. Мало кому поїздка в місцевому транспорті може здатися приємним подорожжю. До цього потрібно бути готовим, щоб не спіткало розчарування.

Платіжні картки

З урахуванням того що на дворі вже 17-й рік 21-го століття, ви будете досить сильно здивовані, коли в надрозвинену Америці не зможете розплатитися своєю карткою на який-небудь заправці або навіть в готелі.

Незручно тільки в перший час, поки у вас не з'явиться місцева карта, але тим не менше ... Ми рекомендуємо завжди мати при собі хоча б якусь готівку, оскільки невідомо, де саме вас застане

Чайові

Хоча ми поступово і звикаємо до того, що, перебуваючи в кафе або ресторані, потрібно залишити якісь чайові офіціантові понад рахунок, і навіть якщо для вас це ніколи не було проблемою, в Штатах з цією справою особлива ситуація. Наприклад, скориставшись послугами таксиста, ви крім рахунку "маєте можливість" заплатити таксисту близько 20 або навіть 30% чайових.

Так само і в ресторані і кафе - не заплатити чайові вважається образливим. І це стосується не тільки закладів громадського харчування або послуг таксі - це стосується практично всіх сфер послуг.

Кава

Розбавляти еспресо окропом - це блюзнірство? Тоді просто змиріться з тим, що кава вас чекає саме такий, і не скаржтеся. Це просто частина побуту і культури. Просто не замовляйте «американо». Беріть «лунго» - це еспресо, який відразу готують з використанням більшого, ніж зазвичай, кількості води.

І не дивуйтеся, що попросивши латте, ви можете отримати напій з льодом. Але перш ніж лаяти Америку за холодну каву, уявіть будь-якого іноземця, який отримав у нас на батьківщині порцію холодцю.

Холод і панування кондиціонерів

Де б ви не були - в транспорті, таксі або в номері готелю - влітку або взимку, восени або навесні - вас неодмінно наздожене відчуття холоду.

Якщо ви збираєтеся літати американськими авіалініями, потрібно обов'язково запастися пледом або пуховиків - тому що там теж незвично холодно. У Сполучених Штатах повсюдно стоять і активно працюють кондиціонери. Причому найчастіше на повну потужність, тому непідготовленій людині часом буде складно "витерпіти" цей холод. Особливо це відчувається в готелях або таксі, і часто доводиться просити нерозуміючого американця "приглушити" кондиціонер.

Душові кабіни

Душ з шлангом практично скрізь відсутній, а в будь-якому готелі або квартирі найчастіше можна зустріти лише вбудований в стіну душ. Чи не хочете намочити волосся або збираєтеся просто помити ноги?

Ні, тут про таке не чули - або одягай шапочку для голови або роби, як хочеш. Звичайно, це не стосується всіх будинків і квартир в США, але в 80% випадків все-таки так. Залишається надія лише на ті інші 20%, де все ще можна зустріти звичний душ зі шлангом.

Але з іншого боку, зрозумійте: ви вже не вдома. Це інша країна і інші звички, які устоялися тут і є рідними і зрозумілими для всіх місцевих жителів.

Вимикачі

Якщо ви все ще не можете змиритися з тим, що в США зовсім інший побут, і вам здається, що душ - єдина незручність, то є ще й ... світло. Багато світла, розпорошеність по всій кімнаті ...

У європейських готелях і будинках часто встановлюють один вимикач, але в Америці таке рідко можна зустріти - найчастіше доводиться перед сном ходити і вимикати кожен світильник окремо.

Вимірювальні величини

У всьому світі прийнято використовувати метричну систему заходів, але є 3 країни, які все ще використовують іншу систему - це Ліберія, М'янма і США.

І якщо перші дві країни ще можна зрозуміти - їх і на карті-то далеко не кожен покаже, то чому такий гігант, як США, до сих пір все вимірює в милях, футах, дюймах, градусах Фаренгейта - для багатьох загадка.

Насправді, причина криється в тому, що для того щоб перевести країну на загальну вимірювальну систему, знадобиться дуже-дуже багато фінансових коштів, оскільки потрібно буде паралельно з цим рішенням перевести всю технічну та іншу документацію в державі.

Наприклад, для того лише, щоб просто перевести технічну документацію NASA, буде потрібно понад 370 мільйонів доларів, а це на секундочку - більше половини від ціни запуску космічних шатлів.

Цей невеликий антирейтинг США - лише частина того, що можна відчути, побувавши в США не як турист, а як потенційний іммігрант. У будь-якому випадку, щоб дізнатися напевно, варто іммігрувати до Сполучених Штатів або будь-яку іншу країну - потрібно обов'язково все побачити, та так, щоб поруч були експерти, які допоможуть «відкрити очі».

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

07:56
В КНР закликають США скасувати ордер на арешт фінансового директора Huawei.
07:22
Ним стала Олександра Хичій.
22:46
Явка на перші позачергові парламентські вибори у Вірменії станом на 20:00 склала 48,63%.
21:27
В Ірані затримали співробітницю Університету Мельбурна, Австралія, за нібито спробу проникнути в іранські установи.
20:41
Потужний шторм в регіоні, який призвів до пошкодження ліній електропередач.
20:37
Президент Франції Еммануель Макрон на початку наступного тижня звернеться до народу у зв'язку із масовими антиурядовими протестами та сутичками.
20:24
Сьогодні тисячі людей з банерами та прапорами вийшли на мітинг у Лондоні на підтримку виходу Великої Британії з Європейського союзу.
19:44
Британець Чарлі Роулі втрачає зір, має проблеми з серцем і переніс кілька інфарктів
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.