У провідній країні світу рекордно легко знайти роботу

6 Грудень, 2017 - 16:42

Рівень безробіття в Канаді в листопаді склав 5,9%. В останній раз він був таким низьким в лютому 2008 року. Числа показують, що зайнятість збільшилася протягом другого місяця поспіль в листопаді, додавши 80 000 нових робочих місць по всій Канаді. Переважна більшість цих нових робочих місць були на повну ставку, пише immigrant.today.

За останній рік Канада отримала 390 000 робочих місць на повний робочий день, збільшившись на 2,1 відсотка. Демографічні групи, які найбільше виграли від збільшення зайнятості, становили чоловіки від 25 до 54 років, молодь у віці від 15 до 24 років і жінки у віці 55 років і старше. Найбільше зростання зайнятості в листопаді стався в Онтаріо, Британської Колумбії, Квебеку і Острові Принца Едуарда.

В інших провінціях Канади спостерігалися невеликі зміни в рівні зайнятості. Онтаріо очолив список з 44 000 нових робочих місць, створених в листопаді, в основному в оптовій і роздрібній торгівлі поряд з виробництвом. В результаті рівень безробіття в Онтаріо знизився до 5,5%, що є найнижчим показником з 2000 року. Статистичне управління Канади повідомляє, що в Онтаріо спостерігається тенденція до зниження рівня безробіття з початку 2016 року, при цьому кількість працевлаштованих за рік збільшується на 181 000 чоловік, або на 2,6 відсотка, і все це на повну ставку.

Британська Колумбія посіла друге місце в листопаді, отримавши 18 000 робочих місць, більшість з яких зайняті на повну ставку. Рівень безробіття в БК був найнижчим в Канаді за листопад - 4,8%. Квебек додав 16 000 робочих місць в листопаді, збільшивши рівень зайнятості другий місяць поспіль. Більшість цих робочих місць були створені в сфері виробництва і будівництва. Рівень безробіття в Квебеку в листопаді склав 5,4 відсотка, найнижчий показник з січня 1976 року.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:59
Ідея купити лотерейний квиток у неї виникла після того, як один із клієнтівзалишив їй щедрі чайові.
17:51
26-річний Марк Перес вчинив підпал на грунті ненависті.
17:23
Минулого тижня вартість нафти знизилася на 4%, пише Експрес-онлайн. Цей тренд спостерігаємо і надалі. За останню добу нафта марки Brent подешевшала ще на 1,73% – до $78,98, опустившись нижче від психологічної позначки 80 доларів за барель.
16:20
У Страсбурзі попередили: якщо Москва не відновить платежів до літа наступного року, то взагалі може опинитися за бортом організації.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.