У провідній країні світу рекордно легко знайти роботу

6 Грудень, 2017 - 16:42

Рівень безробіття в Канаді в листопаді склав 5,9%. В останній раз він був таким низьким в лютому 2008 року. Числа показують, що зайнятість збільшилася протягом другого місяця поспіль в листопаді, додавши 80 000 нових робочих місць по всій Канаді. Переважна більшість цих нових робочих місць були на повну ставку, пише immigrant.today.

За останній рік Канада отримала 390 000 робочих місць на повний робочий день, збільшившись на 2,1 відсотка. Демографічні групи, які найбільше виграли від збільшення зайнятості, становили чоловіки від 25 до 54 років, молодь у віці від 15 до 24 років і жінки у віці 55 років і старше. Найбільше зростання зайнятості в листопаді стався в Онтаріо, Британської Колумбії, Квебеку і Острові Принца Едуарда.

В інших провінціях Канади спостерігалися невеликі зміни в рівні зайнятості. Онтаріо очолив список з 44 000 нових робочих місць, створених в листопаді, в основному в оптовій і роздрібній торгівлі поряд з виробництвом. В результаті рівень безробіття в Онтаріо знизився до 5,5%, що є найнижчим показником з 2000 року. Статистичне управління Канади повідомляє, що в Онтаріо спостерігається тенденція до зниження рівня безробіття з початку 2016 року, при цьому кількість працевлаштованих за рік збільшується на 181 000 чоловік, або на 2,6 відсотка, і все це на повну ставку.

Британська Колумбія посіла друге місце в листопаді, отримавши 18 000 робочих місць, більшість з яких зайняті на повну ставку. Рівень безробіття в БК був найнижчим в Канаді за листопад - 4,8%. Квебек додав 16 000 робочих місць в листопаді, збільшивши рівень зайнятості другий місяць поспіль. Більшість цих робочих місць були створені в сфері виробництва і будівництва. Рівень безробіття в Квебеку в листопаді склав 5,4 відсотка, найнижчий показник з січня 1976 року.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.