За копійку в Німеччині можна отримати тисячі євро

6 Грудень, 2017 - 11:07

З 2002 року євро є національною валютою Німеччини, але про наступні факти знають лише деякі німці, пише germania.one.

Наприклад, деякі люди носять в гаманці монету номіналом в € 2, вартість якої насправді набагато вище. Колекціонери за конкретні монети можуть заплатити набагато більше її номіналу - до € 2000. Одна деталь робить € 2, викарбувані в Монако, особливо цінними серед експертів.

У 2007 році з'явилася монета з відмінним від інших тисненням: на зворотному боці монети було зображено княгиня Монако Грейс Патриція Келлі. Карбував всього 20 001 примірник, через що саме ці € 2 вважаються рідкісними серед інших монет цього номіналу.

Можна непогано заробити, виявивши помилку в тисненні монети. Наприклад, на тих монетах, на яких зображена менших розмірів карта Євросоюзу. У 2007 році до ЄС приєдналися Румунія і Болгарія. Але так як не всі монетні двори взяли це зміна до уваги, помилки в тисненні зустрічаються відносно часто. За них колекціонери готові заплатити більше € 600.

Іноді монети потрапляють в обіг передчасно. Таким чином за € 2 2006 року, викарбувані в Фінляндії, з уже доповненої картою Європи, можна отримати € 100.

Особлива цінність монети € 0,1

Згідно з даними Європейського центрального банку в грошовому обороті Європи курсує 29 млрд. Одноцентових монет і 23 млрд. Двухцентовой.

Виготовлення та транспортування монет обходиться державам досить дорого, так як їх вартість в рази перевищує цінність самих монет. Наприклад, в 2013 році витрати на монети склали € 1,4 млрд. З цієї причини економісти вимагають відмовитися від використання монет низького номіналу.

Пам'ятна монета із зображенням Гельмута Шмідта без сигарети

У 2018 році в грошовому обороті з'явиться монета номіналом в € 2 із зображенням Гельмута Шмідта: 23, грудня 2018 виповнюється 100 років з дня народження колишнього канцлера Німеччини.

Згідно з офіційними даними, було випущено 30 млн. Примірників монети, 6,3 млн - в Гамбурзі. В обороті ЄС вони повинні з'явиться з 31 січня 2018 року.

Зображення для монети було придумано берлінським художником Бодо Бротшатом - на монеті буде зображений Гельмут Шмідт, але в композиції явно не вистачає однієї деталі - сигарети. Якщо вам пощастить стати власником такої монети, збережіть її - вартість цієї монети може значно перевищувати € 2.

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.