Німеччина платитиме іммігрантам за депортацію

5 Грудень, 2017 - 11:12

У Німеччині проживає 115 000 мігрантів, яким відмовили в наданні статусу біженця. Вони підлягають депортації і зобов'язані покинути країну, пише germania.one.

Згідно з міністерством внутрішніх справ, для 35 000 мігрантів в період з січня по вересень вступили в силу рішення про депортацію. За цей же проміжок часу з 35 000 було депортовано 19 520 осіб.

У мігрантів часто немає документів і це значно ускладнює процес депортації. Країни, в які депортують людей рідко сприяють владі Німеччини. Крім цього, мова йде про великі витрати на персонал, який допомагає здійснювати депортацію (поліцейські), а також на саму дорогу.

Тому федеральний міністр внутрішніх справ Томас де Мезьєр вирішив зробити ставку на добровільний від'їзд мігрантів з країни і мотивувати їх грошима.

Ті, хто отримав відмову в наданні притулку мігранти з 40 країн, серед яких також Сирія, Ірак і Туреччина, які до кінця лютого повернуться  на батьківщину, зможуть отримати додаткову матеріальну підтримку на оренду житла, проведення ремонтних та будівельних робіт, на обладнання для кухні та ванної кімнати на суму до € 3000 на сім'ю і € 1000 на одну людину .

Раніше, добровільно залишаючи країну ще до прийняття рішення по справі про надання притулку, дорослий отримував € 1200, а дитина до 12 років - € 600 .

Таким чином, сім'я з трьох чоловік раніше отримувала € 3000, а тепер зможе отримати в два рази більше - € 6000 . У період з лютого по жовтень 2017 року пропозицією скористалося  лише 8639 осіб.

Спеціальні перевірки допоможуть уникнути повторних виплат грошової допомоги. Ті мігранти, які будуть знову повертатися зі своєї батьківщини назад в Німеччину, будуть зобов'язані повернути гроші державі.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:10
У Франції в суботу, 19 січня, під час акції «жовтих жилетів» заарештували близько 300 осіб
17:50
Щонайменше восьмеро миротворців загинули, ще кілька зазнали поранень в результаті атаки на табір миротворців у місті Агуельхок на півночі Малі
15:22
У Москві відбулися акції проти можливої передачі Японії частини Курильських островів
07:50
Предстоятель РПЦ отримав звання почесного професора Російської академії наук (РАН).
07:10
У Середземному морі затонув гумовий човен, через що, можливо, загинули 117 мігрантів.
00:42
Кількість громадян, які померли від сезонного грипу в сусідній країні, досягла 19.
00:32
Десятикласник однієї з турецьких провінцій зламав національну освітню систему, щоб виправити свої оцінки на кращі.
00:22
Причини аварії, в якій загинув Василь Пукман, невідомі.
23:54
Довжина тунелю становитиме 18 кілометрів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.