У Польщі страждає одна із найприбутковіших для заробітчан галузей

4 Грудень, 2017 - 18:17

«Польща знову почала закуповувати у Китаї концентрований сік», – повідомив у понеділок «Puls Biznesu». Газета зазначає, що купувати у китайців яблучний концентрат, лідером із виробництва якого є Польща, це те ж саме, що «возити дерево до лісу», пише monitor-press.info.

«У зв’язку із проблемами на ринку яблук, цей рік, як у Польщі, так і в інших виробників, не такий як усі. З липня по вересень країни ЄС імпортували з Китаю 9,6 тонн концентрату, майже втричі більше, ніж торік», – зазначено в аналітичному матеріалі «АгроНавігатора», який підготував банк «PKO BP».

«Нестача яблук на європейському ринку й вищі ціни в Європи схиляють до пошуку концентратів на ринках за межами Європи, навіть на іранському. Тим не менше, імпорт зараз займає не настільки велику частку, щоби негативно вплинути на ціни», – читаємо у «PB».

У середині листопада ціна польського концентрованого яблучного соку була вдвічі вищою, ніж торік. Європа має проблеми із сировиною, а Китай – навпаки: кількість яблук, які там переробляються, цього року буде більшою на 8,6%.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:59
Ідея купити лотерейний квиток у неї виникла після того, як один із клієнтівзалишив їй щедрі чайові.
17:51
26-річний Марк Перес вчинив підпал на грунті ненависті.
17:23
Минулого тижня вартість нафти знизилася на 4%, пише Експрес-онлайн. Цей тренд спостерігаємо і надалі. За останню добу нафта марки Brent подешевшала ще на 1,73% – до $78,98, опустившись нижче від психологічної позначки 80 доларів за барель.
16:20
У Страсбурзі попередили: якщо Москва не відновить платежів до літа наступного року, то взагалі може опинитися за бортом організації.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.