Майже чверть працівників – іммігранти. Нова статистика Канади

3 Грудень, 2017 - 16:09

Згідно з новими статистичними даними перепису населення в Канаді за 2016 рік, іммігранти домоглися значних успіхів серед канадської робочої сили за останні 10 років, і більше 50% з них мають ступінь бакалавра або ступінь вище, повідомляє immigrant.today.

Опубліковані 29 листопада цифри показують, що в 2016 році іммігранти становили 23,8% канадських працівників, що на 21,2% більше, ніж в 2006 році. У той же період Канада внесла серйозні зміни в свою імміграційну систему для вирішення проблеми нестачі кваліфікованих робітників, а саме: впровадження системи Express Entry в 2015 році.

Успіхи робочої сили ще більш вражаюча, якщо дивитися на регіонально: у 2016 році іммігранти представляли половину всіх робітників у Торонто, Онтаріо, столичному регіоні. Ванкувер, Британська Колумбія, мав другу за величиною частку іммігрантів у своїй робочій силі (43,2%), а потім Калгарі, Альберта, на рівні 32,5%. 

Серед секторів зайнятості, в області охорони здоров'я і соціальної допомоги було працевлаштовано більшість канадців в 2016 році, потім йде роздрібний сектор. Понад два мільйони канадців, або 12,1% всіх канадських робітників, були зайняті в секторі охорони здоров'я та соціальної допомоги.

Статистичне управління Канади також відзначило значне зростання висококваліфікованої групи фахівців в галузі комп'ютерних та інформаційних систем, яка в цей час складає 2,1% від загальної зайнятості в Канаді. Нові дані перепису також показали, що більше 50% недавніх іммігрантів в Канаді мають ступінь бакалавра або вище.

Згідно з переписом населення 2016 року, 4 з 10 іммігрантів у віці від 25 до 64 років мали ступінь бакалавра або вище в порівнянні з 25% людей в тому ж віці, які народилися в Канаді. Число було ще вище для недавніх іммігрантів, які прибули за п'ять років до перепису 2016 року, причому більше половини отримало ступінь бакалавра або вище. Серед цієї групи жінки частіше, ніж чоловіки, мають ступінь бакалавра або вище.

Іммігранти також більш ніж в два рази частіше мають ступінь магістра або доктора філософії, ніж населення, яке народилося в Канаді. Серед іммігрантів у віці від 25 до 64 років 11,3% мали ступінь магістра або доктора наук у порівнянні з 5% народжених в Канаді.

«Ці дані свідчать про те, що імміграційна система Канади, а тепер і її система Express Entry, окупається з точки зору кількості кваліфікованих і високоосвічених іммігрантів, яким пропонується побудувати нове життя в Канаді», - сказав адвокат Девід Коен (Attorney David Cohen). 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:15
В Румунії чоловік знайшов у купленій на сайті вживаній шафі 95 тисяч євро і негайно повернув гроші власнику
13:00
У Кремлі запропонували називати обмежувальні заходи Заходу проти Росії не санкціями, а рестрикціями
12:30
Більше семи тисяч знищених будинків, сотні квадратних кілометрів випаленої території, понад чотири десятки людських життів. Такі результати природної пожежі у США. І вона ще триває.
11:25
Міністр оборони Норвегії Франк Бакке-Єнсен заявив, що Росія, можливо, стоїть за втручанням в роботу системи навігації GPS під час недавніх військових навчань НАТО Trident Juncture
10:25
В Ірані в рамках боротьби з економічною злочинністю стратили двох людей за економічні правопорушення
09:55
Унаслідок заворушень у колонії в Таджикистані, яке сталося 7 листопада, загинули щонайменше 50 в'язнів
09:24
США готові до протистояння у "холодній війні" з Китаєм, якщо він не змінить своєї політики в економічній, військовій та зовнішньополітичній сферах
08:49
Природна пожежа,що вирує в американському окрузі Бьютт на півночі Каліфорнії, є не тільки найбільшою за кількістю жертв, а й найбільш руйнівною в історії цього штату
07:24
У місті Джокьякарта (Індонезія) перекинулися кілька кабінок колеса огляду.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.