У сусідній країні змінять правила надання медичної допомоги

3 Грудень, 2017 - 14:35

За процесом лікування пацієнта наглядатиме лікар основних медичних послуг, який співпрацює з медиками різних спеціальностей, пише Польське радіо

На основі нового закону вводиться інноваційна система фінансування основних медичних послуг. Родинний лікар отримає бюджет, який він повинен використати на діагностику та профілактичний огляд пацієнтів.

Зміни в основних медичних послугах вводитимуться в усій Польщі 2020 року, проте раніше почне діяти пілотна програма. Це означає, що протягом першого періоду реформу проведуть самоврядування, які висловлять таку готовність.

Як повідомив віце-міністр здоров’я Збіґнєв Круль, пілотна програма запускається з метою випробування запланованих змін. Йдеться про те, щоб на відносно невеликій групі оцінити, чи поширення обсягу медичних послуг спрацює в умовах передбаченого бюджету. Паралельно відбуватиметься аналіз нової системи.

Зацікавлення є чималим, бажання участі в пілотній програмі висловило 620 суб’єктів. Набір почнеться у січні. Закон про основні медичні послуги є доповненням запровадженого 1 жовтня закон про мережу лікарень.

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.