У заокеанській країні студентів вчитимуть вирощувати марихуану

2 Грудень, 2017 - 22:21

Восени наступного року Коледж Ніагара, розташований на півдні Онтаріо, почне навчати студентів вирощувати марихуану. Навчальний заклад планує випускати сертифікованих фахівців з розведення канабісу, і стане новатором в цій справі, повідомляє Ванкуверок

Курс із вирощування марихуани триватиме один рік, і був затверджений провінційним Міністерством прогресивного навчання і розвитку навичок.

До програми будуть допущені студенти агрокультурних спеціальностей і напрямків, пов'язаних з природною наукою. Крім того, від учнів потрібно адекватне поєднання теоретичних знань і практичного досвіду.

Директор коледжу говорить, що програма спрямована на насичення кадрами нової галузі економіки, яка буде розвиватися в зв'язку з законодавчими змінами щодо легалізації марихуани.

Методисти коледжу стверджують, що програма із вирощування канабісу буде строго відповідати всім правилам і законам.

У минулому році громадський коледж Нью-Брансвік оголосив про відкриття курсу  рослинництва, який навчить студентів працювати і розвивати виробництво марихуани. Як стверджує керівництво коледжу, курс розроблявся спільно з провідними фахівцями галузі.

Федеральний уряд зобов'язався легалізувати суспільне споживання марихуани до наступного літа.

Нові закони дозволять повнолітнім канадцям мати при собі в громадських місцях 30 грам сушеної марихуани або її аналога, спільно з іншими дорослими володіти 30 грамами сушеної марихуани і купувати канабіс і його легалізовані похідні в санкціонованих місцях.

Уряд також заявив про наміри легалізувати інші продукти, наприклад снеки з марихуаною, які тільки будуть розроблені і введені в дію федеральними правилами виробництва і продажу.

Крім того, провінційні уряди зможуть встановлювати власні правила ліцензування та продажу, а також виділяти зони для підприємств по виробництву канабісу на свій розсуд.

Провінційне ліберальний уряд Онтаріо недавно заявило, що планує обмежити кількість магазинів з продажу марихуани до 150 і передати їх в сферу відповідальності місцевої Ради з контролю над виробництвом і вживанням алкоголю, що викликало дискусії в професійних колах.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.