На польсько-українському кордоні встановлено новий рекорд

1 Грудень, 2017 - 21:01

На контрольно-пропускних пунктах у регіоні Підкарпаття пройшло контроль 12 мільйонів подорожніх – майже на 1 мільйон більше, ніж торік. 80 відсотків осіб, які перетинають польсько-український кордон, це громадяни України. Представниця Бескидського відділу Прикордонної служби Анна Міхальська звернула увагу, що число українців, які приїжджають до Польщі, зросло після скасування в червні цього року візового обов’язку, повідомляє Польське радіо.

«Від 11 червня до Польщі на основі паспорта в’їхало 1 мільйон 700 тисяч українців, у тому числі майже 600 тисяч осіб без віз. Протягом аналогічного періоду торік до Польщі в’їхало 1 мільйон 400 тисяч громадян України, тобто приблизно на 18 відсотків менше», – повідомила Анна Міхальська з Бескидського відділу Прикордонної служби.

Щоб перетнути кордон Європейського Союзу без візи, громадяни України повинні мати біометричні паспорти, а їхнє перебування не може тривати довше, ніж 90 днів протягом півроку. Лібералізація правил не стосується в’їзду до Великої Британії та Ірландії.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.