Мешканці провідної європейської країни змушені платити гроші ні за що

30 Листопад, 2017 - 15:54

Багатьох німців бентежить той факт, що з 2013 року вони повинні платити єдиний збір за всі пристрої, що знаходяться в їх квартирі, які здатні приймати теле- і радіосигнал, пише germania.one.

Навіть якщо ці пристрої вам не потрібні, все одно доведеться платити € 17,50 в місяць. Але в кожному правилі є винятки! Чи не платять збори за теле- і радіомовлення інваліди, безробітні, біженці, студенти, які отримують стипендію і одержувачі державної соціальної допомоги.

Всі, хто належать до перерахованих вище груп, можуть бути звільнені від сплати єдиного збору на повних три роки, якщо звернеться в сервісний центр телерадіокомпанії. Старанно платили єдиний збір в останні роки, можуть отримати свої гроші назад. Сума, яку готові повернути становить € 630.

Щоб повернути гроші, потрібно подати заявку на звільнення від сплати єдиного збору в сервісний центр, приклавши до неї відповідні квитанції. Формуляр на заповнення заявки можна буде знайти на сайті компанії ARD ZDF Deutschlandradio Beitragsservice. Після того, як заявка буде заповнена, її слід надіслати за адресою:

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.