У Німеччині двірники отримують більшу платню, ніж будь-хто в Україні

29 Листопад, 2017 - 21:25

Напевно, мало хто мріє про професію сміттяра. І вже точно ніхто б не змінився з ним місцями. Багато хто говорить, що така робота повинна відповідно винагороджуватися, пише germania.one. Але чи так це насправді?

Перш за все, для такої роботи потрібно мати відмінне здоров'я. Якщо звичайні люди о 7:00 тільки прокидаються, то сміттярі в цей час давно вже працюють. Незважаючи на те, що роботою мрії цю професію не назвеш, знайти вакантне місце у великих містах практично нереально.

Скільки ж заробляють сміттярі в Німеччині? В середньому, без освіти вони отримують 1500-2200 євро на місяць. Набагато більше, приблизно 3000-3500 євро, заробляють люди, які мають відповідну освіту і водійське посвідчення. У Німеччині професія сміттяра гарантує кар'єрне зростання.

Вже з першого року навчання в цій спеціальності можна заробляти від 610 до 950 євро. У подальшій перспективі на посаді диспетчера автопарку або керівника групи можна заробляти в рік приблизно 50 тис євро. Незважаючи на те, що ця робота фізично важка і позначається на здоров'ї, вакантних місць в Німеччині практично немає. Надто вже хороша зарплата у цих людей.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.