У найрозвиненішій країні світу різко впав рівень освіти

29 Листопад, 2017 - 13:11

Незважаючи на те що більше 90% дев'ятикласників в США вступають до коледжу, тільки 30% старшокласників Каліфорнії зможуть отримати ступінь бакалавра, пише forumdaily.

Про це свідчать дані дослідження Каліфорнійського інституту публічної політики.

За оцінками дослідників, це пов'язано не тільки з відсутністю наукового прогресу, який утримує студентів від отримання ступеня. Це також викликано нездатністю учнів вибрати правильні підготовчі курси. Ще одним фактором є порівняно слабкі вимоги штату Каліфорнія до випускників середніх шкіл.

Ці показники мають значення, оскільки, згідно з даними ряду інших досліджень, до 2030 року в Каліфорнії буде не вистачати 1,1 млн освічених робітників, необхідних для підтримки економіки штату.

Багато учнів старшої школи в Каліфорнії просто кидають заняття, причому це відноситься як до тих, у кого є проблеми з успішністю, так і до тих, хто демонструє високі результати навчання.

У доповіді проаналізовано дані з 24 шкільних округів Каліфорнії, що охоплюють понад 140 000 випускників середніх шкіл з 2007 по 2014 роки. Це становить близько 5% всіх випускників середніх шкіл штату.

Згідно з даними дослідження, лише 38% випускників середніх шкіл успішно завершили всі курси, необхідні для вступу в Каліфорнійський університет. Найчастіше для вступу до університету їм не вистачає курсів з англійської мови та математики.

Дослідники виявили, що через те, що не всі каліфорнійські вузи публікують повний список курсів, необхідних для вступу до університетів штату, багато учнів просто не знають про необхідність прослухати ці заняття. Наприклад, 14% випускників шкіл не вистачає для вступу до університету курсів англійської або природничих наук; 12% не вистачає курсів з математики; 10% - курсів з соціальних наук.

Крім того, деякі учні середньої школи, які мають хорошу успішність на курсі, не реєструються на його наступний рівень, що в подальшому позбавляє їх можливості вступити до коледжу.

"У середній школі одна третина студентів, які заробили А чи В з Алгебри-1, що не перейшли до геометрії, що є наступним курсом", - йдеться в звіті.

Крім того, багато учнів відвідують школи, випускники яких історично рідко надходять в коледжі, тому адміністрація іноді просто не надає учням достатньо інформації і консультування щодо питань вступу до коледжу, чому багато учнів недобирають необхідних курсів.

До того ж, в Каліфорнії вимоги до випускників середньої школи дістають від вимог в більшості інших штатів. Це один з трьох штатів, в якому для випуску потрібно всього 2 роки занять математикою, і один з двох штатів, які потребують всього 3 роки занять з англійської мови для того, щоб отримати атестат.

Дослідники рекомендують шкільним округам збільшити кількість підготовчих курсів до вступу в коледж, залучити до цих курсів більше студентів і підвищити вимоги до випускників. У доповіді також пропонується залучити коледжі до співпраці зі школами, разом розробляючи підготовчі курси.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.