У якому місті українцям найлегше вжитися із нетовариськими поляками

29 Листопад, 2017 - 14:22

Міжкультурний діалог і рівні можливості для всіх жителів Вроцлава. Мер міста, де українці є найчисленнішою іноземною діаспорою, впевнений, що відкритість і прийняття інших культур сприяють економічному зростанню, пише yavp.pl.

Мер Вроцлава Рафал Дуткевич презентував проект Стратегії міжкультурного діалогу. "Цей проект, - підкреслив Дуткевич, - показує, як повинні взаємодіяти муніципальні установи та неурядові організації".

Стратегія міжкультурного діалогу призначена для розвитку співпраці та об`єднання  всіх мешканців Вроцлава в єдину спільноту, незалежно від походження, релігії або мови людей.

На прес-конференції Дуткевич сказав, що Вроцлав стає все більш міжнародним містом. «Це шанс для соціального розвитку нашого міста, тому що сьогоднішня реальність багато в чому пов'язана з обміном думками та ідеями, і цей обмін дієвий, тільки якщо суспільство є відкритим і допускає інше культурне мислення», - сказав мер.

Він підкреслив, що Вроцлав в даний час знаходиться в стані активного соціального розвитку. "Це розвиток має бути підтримано відкритістю і готовністю до міжкультурного діалогу".

Анна Шарич (Anna Szarycz), представник мера по стратегії міжкультурного діалогу, зазначила, що проект Стратегії об'єднав всі поточні заходи в області мультикультуралізму у Вроцлаві і визначив нові напрямки дій.

«Єдиної універсальної програми для мультикультуралізму немає, тому кожне місто повинне будувати свої власні стратегії, адаптовані до своїх власних можливостей і соціально-культурних особливостей», - сказала Анна Шарич.

Вона зазначила, що Вроцлав - це місто з великим потенціалом. "Високий рівень економічного розвитку, статус академічного міста, хороша комунікація і багатокультурні традиції - місце, яке все частіше обирають іноземці», - додала вона.

Стратегія розрахована на 5 років. «Ми прагнемо зробити Вроцлав спільнотою мешканців, в якому люди живуть у взаємній повазі, незалежно від походження, культурної самобутності, мови або релігії», - сказала чиновниця.

За даними статистичного управління (GUS), в минулому році 62 тисячі українців знайшли роботу у Вроцлаві (120 тис у всьому Нижньосілезькому воєводстві). Крім того, вихідці з України становлять абсолютну більшість серед іноземних студентів Вроцлава.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:10
У Франції в суботу, 19 січня, під час акції «жовтих жилетів» заарештували близько 300 осіб
17:50
Щонайменше восьмеро миротворців загинули, ще кілька зазнали поранень в результаті атаки на табір миротворців у місті Агуельхок на півночі Малі
15:22
У Москві відбулися акції проти можливої передачі Японії частини Курильських островів
07:50
Предстоятель РПЦ отримав звання почесного професора Російської академії наук (РАН).
07:10
У Середземному морі затонув гумовий човен, через що, можливо, загинули 117 мігрантів.
00:42
Кількість громадян, які померли від сезонного грипу в сусідній країні, досягла 19.
00:32
Десятикласник однієї з турецьких провінцій зламав національну освітню систему, щоб виправити свої оцінки на кращі.
00:22
Причини аварії, в якій загинув Василь Пукман, невідомі.
23:54
Довжина тунелю становитиме 18 кілометрів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.