Мешканцям Німеччини заборонять вживати алкоголь

29 Листопад, 2017 - 15:33

Німці люблять алкоголь, проте, більшість з них (91%) виступає за більш жорсткі правила його вживання. Згідно з новим опитуванням страхової компанії Pronova, жителі Німеччини підтримують ідею того, що допустима норма проміле алкоголю за кермом повинна дорівнювати нулю, пише germania.one.

Навіть відмітка в 0,5 проміле викликає побоювання в 56% опитаних. Таким чином, німці вимагають повної заборони на вживання алкоголю під час водіння автомобіля. В даний час повну заборону на вживання алкоголю діє тільки для водіїв-новачків, осіб, що не досягли 21 року і професійних водіїв на службі. Для всіх інших допустима норма алкоголю в крові становить 0,5 проміле. Тепер все може змінитися.

Партія « Зелені » внесла в бундестаг законопроект, який передбачає повну заборону на алкоголь під час водіння для всіх. «0,5 проміле - це теж показник, - каже Сабіне Ляйдіг (Sabine Leidig), експерт в галузі транспорту і комунікації. - Алкоголь, навіть в малих кількостях може стати причиною рішень, що можуть спричинити за собою жахливі наслідки ». Проти нового законопроекту виступає Профспілка поліції (DPolG). За словами його представника, нульова норма - це популізм: «Підвищити допустиму норму може навіть вживання деяких соків і фруктів».

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.