У Німеччині мешканцям нарешті не буде загрожувати смертна розправа

26 Листопад, 2017 - 21:58

Курйозним є той факт , що незважаючи на те, що смертна кара , як міра покарання , заборонені на на території Німеччини , конституцією землі Гессен кара все ще передбачена, пише germania.one.

Незважаючи на те що за останні сімдесят років в Гессені нікого не засуджували до смертної кари , таке покарання все ще передбачено законодавством землі . Але навіть якщо б його захотіли застосувати за вчинення особливо тяжкого злочину , це було б неможливо , так як в Німеччині смертна кара заборонена федеральної конституцією .

Незважаючи на те, що анулюванняцього покарання в Гессені буде лише формальним зміною , влади землі все ж працюють над законодавчою реформою . Справа в тому , що саме Гессен був першою федеральною землею , яка в 1946 році отримала конституцію , по цій же причині законодавством землі все ще передбачена смертна кара , так як конституційний закон, що забороняє застосування вищої міри покарання,  вступив в силу тільки в 1949 році .

Гессенская комісія по реформах вже зайнялася цим питанням .

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:59
Ідея купити лотерейний квиток у неї виникла після того, як один із клієнтівзалишив їй щедрі чайові.
17:51
26-річний Марк Перес вчинив підпал на грунті ненависті.
17:23
Минулого тижня вартість нафти знизилася на 4%, пише Експрес-онлайн. Цей тренд спостерігаємо і надалі. За останню добу нафта марки Brent подешевшала ще на 1,73% – до $78,98, опустившись нижче від психологічної позначки 80 доларів за барель.
16:20
У Страсбурзі попередили: якщо Москва не відновить платежів до літа наступного року, то взагалі може опинитися за бортом організації.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.