Під час недільної меси Папа Франциск нагадав світові про Голодомор

27 Листопад, 2017 - 09:38

Папа Римський Франциск під час недільної меси 26 листопада звернувся  вітальним словом до українського народу. Згадав він також й про річницю Голодомору, повідомляє Радіо Ватикану.

"Окремо вітаю українську громаду, яка спогадує трагедію Голодомору – голодної смерті, спричиненої сталінським режимом, що забрала мільйони життів. Молюся за Україну, аби сила віри змогла причинитися до зцілення ран минулого та поширення стежок миру сьогодні", – сказав Папа Франциск у своїй промові на площі Святого Петра у Ватикані.

Повідомляється також, що УГКЦ в Італії, у співпраці з дипломатичними представництвами України та громадськими організаціями, проводить низку духовних та культурних заходів, присвячених 85-тим роковинам Голодомору. Головним місцем їх проведення цього року обрано північноіталійське місто Мілан, а на листопад 2018 року – південноіталійський Неаполь.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.