Імміграція в Канаду виявилася не такою привабливою, як здавалось

25 Листопад, 2017 - 20:25

Про кожну країну існують стереотипи. Канада не виняток, тому по світу гуляють різні міфи про Канаду. Пропонуємо вам ознайомитися з 9 найпоширенішими міфами про Канаду. У кожному з них є піщинка правди, але краще озброїтися фактами, пише vancouverok.

Міфи про Канаду: # 1 - Торонто - столиця Канади

Торонто - найбільший і густонаселений місто Канади, фінансовий центр країни. Це провінційна столиця Онтаріо, але не столиця країни. Національна столиця - Оттава, також розташовується в Онтаріо, але трохи північніше, ніж Торонто.

Міфи про Канаду: # 2 - У Канаді завжди холодно

Температура і кліматичні умови в Канаді варіюються від провінції до провінції.

Долина Оканаган, розташована в Британській Колумбії, взагалі частково пустеля, а в більшості частин провінції, включаючи Ванкувер, і особливо на узбережжі, помірний клімат з малосніжними зимами і ранньою весною.

Найпівденніший район Онтаріо, острів Пеле, насправді знаходиться на тій же широті, що і північна Каліфорнія.

Звичайно, здебільшого в Канаді холодно, і важливо знати, як одягатися в подорож і що класти в чемодан.

Міфи про Канаду: # 3 - Канадці кажуть французькою

Французький є рідною мовою тільки для 22% населення Канади (за даними Статистичного управління Канади, 2006 рік). По-французьки говорять в основному в Квебеку, де французька є офіційною мовою провінції. Крім того, франкомовні населення зосереджено в Нью-Брансвік, північній частині Онтаріо і Манітобі. 
Рідна мова 60% канадців - англійський (офіційна статистика за 2006 рік). Поза Квебека вчити і знати французьку не обов'язково.

Міфи про Канаду: # 4 - В Канаді так безпечно, що можна залишати двері відчиненими

Це правда, що Канада - відносно безпечна країна до відвідування. Наприклад, в порівнянні з США, тут набагато рідше трапляються такі злочини, як вбивство, розбій і пограбування зі зломом.

Проте, пограбування приватної власності і викрадення автомобілів тут досить часте явище.

Так що якщо ви їдете в великий канадський місто на зразок Торонто або Монреаля, не нехтуйте своєю безпекою. Слідкуйте за гаманцем і цінними речами та обов'язково закривайте двері, коли йдете.

Міфи про Канаду: # 5 - Всі канадці - ліберали

Якщо порівнювати з США, то, можливо, канадці і здаються завзятими лібералами. Але насправді в політичному вигляді країни присутні і консервативні елементи. Деякі регіони, особливо Альберта, очевидно більш консервативні, ніж інші. Навпаки, в сусідній Британської Колумбії процвітають ліберальні ідеї.

Міфи про Канаду: # 6 - Вулицями канадських міст розгулюють лосі, бобри і інші дикі тварини

Залежно від ваших очікувань, ви можете бути захоплені або розчаровані дикою природою Канади. Якщо ви їдете у велике місто, то з живності зустрінете хіба що білок і птахів.

Бобров, китів, лосів, ведмедів та інших тварин, які символізують дику природу Канади, можна побачити в ході спеціально запланованих турів, або випадково в одному з північних регіонів країни (Парк Алгонкин в Онтаріо або Банф в Альберті), якщо ви везунчик.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:56
Джессіка Бісманн, яка входить до ультраправої партії "Альтернативи для Німеччини", може поплатитися за старі фотографії на фоні вина з Адольфом Гітлером на етикетці.
16:46
Промислове виробництво у США показало найбільший приріст за вісім останніх років
16:33
Переможницею найпрестижнішої літературної нагороди цього року стала Анна Бернс
12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.