Іммігранти в США опиняться під тотальним контролем

24 Листопад, 2017 - 13:40

Служба міграційного та митного контролю США звернулась до технологічних компаній із запитом на створення системи, яка дозволила би стежити за власниками американських віз, які перебувають на території США. Про це повідомляє ukrainian.voanews.

Правоохоронців цікавлять алгоритми, які б оцінювали потенційну загрозу, яку становлять власники віз, а також проводили стеження у соціальних мережах за поведінкою осіб, віднесених до категорії підвищеного ризику.

"Щороку до США прибувають мільйони людей, які пізніше залишають територію США,тому ми повинні ставитись до ситуації зважено", - наводить слова Луіса Роді, заступника директора однієї із програм Служби міграційного та митного контролю США.

Уряд США перебуває на етапі збору інформації від технічних компаній і ще не перейшов до створення програмного забезпечення, яке могло би впоратись із поставленими завданнями.

Представники Служби міграційного та митного контролю США заявили технологічним компаніям, що сподіваюсь отримувати автоматичні повідомлення про активність власників американських віз у соціальних мережах. Служба вже веде стеження за певними повідомленнями у соцмережах, але планує розширити цю сферу діяльності.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

18:48
У суботу смертник з саморобною вибухівкою підірвав себе перед виборчою дільницею, що була розташована у одній зі шкіл в північній частині столиці Афганістану Кабула, є загиблі
17:38
Влада Саудівської Аравії вважає, що журналіст Джамаль Хашоггі помер від задушливого захвату ззаду або удушення руками
16:25
Кілька тисяч людей вийшли на масові акції за незалежність Тайваню у столиці острова Тайбеї. Демонстранти вимагали провести референдум, щоб острів міг офіційно проголосити незалежність від Китайської Народної Республіки
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.