В одній із країн Європи податками обкладають навіть доходи жебраків

25 Листопад, 2017 - 10:15

Жителі Дортмунда, 50-річний Міхаель Хансен (Michael Hansen) і його 56-річна дружина Кріста (Christa), живуть на допомогу з безробіття. Однак, часто цих грошей не вистачає і Міхаелю доводиться йти в центр міста і просити милостиню у звичайних перехожих, пише germania.one.

Кріста завжди його супроводжує в якості моральної підтримки. Одного разу, проходячи повз Міхаеля, співробітниця центру зайнятості дізналася бенефіціара допомоги і вже незабаром у нього почалися проблеми. Порахувавши приблизну суму додаткового доходу в день в розмірі € 10, центр зайнятості визначив, що в місяць Міхаель заробляє близько € 300. У підсумку крім паушальною суми в € 30, з допомоги чоловіка вирахували € 270.

Шоковані подружжя звернулося за допомогою до адвоката, яка відправила лист в центр зайнятості. Тепер Міхаеля примушують офіційно реєструвати свої доходи. Чоловік у відчаї. За його словами, ті гроші, які він отримує на вулиці, немає сенсу обкладати податком. За фактом, історія Міхаеля Хансена викликає більше запитань, ніж відповідей.

Незрозуміло, як установи визначають межу між милостинею і доходом? Тим часом центр зайнятості в Дортмунді активно відстоює свою правоту. Його представник повідомляє, що жебраки в принципі не перевіряються. Однак, якщо мова йде про одержувача допомоги, то це вже сприймається, як додатковий дохід, який підлягає оподаткуванню.

 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.