Пенсіонери в розвиненій європейській країні живуть у справжніх злиднях

23 Листопад, 2017 - 18:55

Всім відома проста закономірність: хто працює довго і добре заробляє, той отримує хорошу пенсію. Але яку частину до своєї щомісячної пенсії може заробити за рік стажу працівник, чиновник або політик? Прості наймані працівники На сьогоднішній день при середній зарплаті в € 3092 в місяць брутто за кожен рік робочого стажу найманий працівник може розраховувати на пенсію в розмірі € 31,03 в місяць, пише germania.one.

Відповідно, при стажі 40 років з такою зарплатою місячна пенсія складе € тисяча двісті сорок дві (€ 31,03 х 40 років).

Як відомо, для державних службовців розмір пенсії ґрунтується на даних про останній зарплаті. Тому  старший сержант бундесверу за один робочий рік заробить пенсію в розмірі € 58 на місяць. До порівняння, розмір пенсії за рік роботи для міністерського радника складе вже € 130, а для держсекретаря - € 244 на місяць, тобто при сорокарічному робочому стажі щомісячна пенсія держсекретаря складе € 9760.

Однак такі пенсії підлягають оподаткуванню. У 2017 році 74% пенсії оподатковуються. Крім того, держава відшкодовує держслужбовцям на пенсії 70% медичних витрат, а решта покриваються приватної медичною страховкою.

За рік роботи в Бундестазі депутати отримують 2,5% від зарплати (в даний час € 9542 ) в якості пенсії. Тому на пенсії можна розраховувати на € 238,55 на місяць за кожен рік депутатського стажу. Урядовці отримують пенсію тільки через чотири роки, однак, вона становить 27,74% від зарплати.

Це становить приблизно 6,935% пенсійного права в рік. З п'ятого року перебування на посаді пенсійне право збільшується на 2,39167% в рік. Тому спочатку міністр отримує € 1060 пенсії за рік роботи, а з п'ятого року ще € 365 . У разі канцлера розмір місячної пенсії становить € 1305 за рік роботи, і після чотирьох років ще € 450 . Відомо, що асоціація платників податків критикує пенсійні посібники політиків і вимагає термінових реформ.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.