У Польщі зникне одна із найпопулярніших професій

23 Листопад, 2017 - 22:16

Автономні вантажівки – це вже не наукова фантастика, а недалеке майбутнє. Транспортними засобами, які пересуватимуться без водіїв, найбільше у Європі можуть бути зацікавлені польські перевізники. Проте насамперед слід оцінити кошти, – звертає увагу monitor-press.info.

Польська галузь дорожнього транспорту є однією із найбільших перевізних потужностей у Європі. Польща володіє також парком дуже сучасних автомобілів і зацікавлена інноваційними рішеннями, тож може стати чудовим випробувальним майданчиком для так званих автономних транспортних засобів, – вважає видання.

Зараз майже всі виробники вантажних автомобілів уже пропонують автономні тіри або їх розробляють. Зростає теж кількість виробників, які в автономних автомобілях, що управляються програмами штучного інтелекту, вбачають велику надію галузі дорожнього транспорту.

Завдяки автономним вантажівкам можна буде мінімізувати проблему нестачі водіїв, з якою борються транспортні фірми у Європі. А переваг дуже багато. Консалтингова фірма «PwC» минулого року опублікувала прогноз щодо цієї галузі транспорту. За цим прогнозом, автономна технологія знизить амортизаційні витрати на паливо та перевезення на 5-30 %.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:59
Ідея купити лотерейний квиток у неї виникла після того, як один із клієнтівзалишив їй щедрі чайові.
17:51
26-річний Марк Перес вчинив підпал на грунті ненависті.
17:23
Минулого тижня вартість нафти знизилася на 4%, пише Експрес-онлайн. Цей тренд спостерігаємо і надалі. За останню добу нафта марки Brent подешевшала ще на 1,73% – до $78,98, опустившись нижче від психологічної позначки 80 доларів за барель.
16:20
У Страсбурзі попередили: якщо Москва не відновить платежів до літа наступного року, то взагалі може опинитися за бортом організації.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.