Швидкісний поїзд до Польщі потрапив у ДТП

22 Листопад, 2017 - 16:31

Швидкісний потяг зіткнувся з ескаватором, що проводив ремонтні роботи поблизу колії. Пасажири не постраждали, але змушені були добиратися з Медики до Перемишля на автобусах, пише yavp.pl

Дорожньо-транспортною пригода трапилася 21 листопада 2017 року близько 13 години. Ескаватор, що проводив ремонтні роботи поблизу залізничної колії, випадково зачепив рухомий склад потяга та пошкодив кузов одного з вагонів. На щастя, ніхто не постраждав. Про це повідомляє офіційний сайт Укрзалізниці.     

У наслідок аварії швидкісний поїзд № 705 Київ – Перемишль зупинився на станції Медика. Пасажирам довелося добиратися до місця призначення автобусами, наданими польською стороною. 

Перевезення пасажирів з проїзними документами на швидкісний поїзд № 716 Перемишль – Київ забезпечено з Перемишль швидкісним поїздом № 706 Перемишль - Київ. За маршрутом швидкісного поїзда № 716 зі Львова надано підмінний поїзд Львівської залізниці, який прослідує зі Львова до Києва діючим розкладом. 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.