Мешканці США не зможуть бути вільними навіть в інтернеті

22 Листопад, 2017 - 14:06

Аджіт Пай , глава Федеральної комісії з питань зв'язку (FCC), оголосив у вівторок, що комісія буде голосувати за скасування правил мережевого нейтралітету, встановлених в епоху Обами, відповідно до яких інтернет-провайдери повинні однаково оцінювати будь-який мережевий трафік, пише usa.one.

\Пай заявив, що ці «жорсткі» вимоги були нав'язані демократами. «Сьогодні я поділився з моїми колегами проектом постанови, яке б ознаменувало відмову від цього невдалого підходу і повернулося б до давнього консенсусу, який служив би споживачам протягом десятиліть» , - сказав Пай. «На мою пропозицію, федеральний уряд припинить мікрокерування Інтернетом».

«Замість цього FCC просто зможе зажадати, щоб робота інтернет-провайдерів стала повністю прозорою: щоб споживачі могли купити план обслуговування, який би максимально підходив їм, а підприємці та представники малого бізнесу змогли б отримати доступ до технічної інформації, необхідної їм для впровадження інновацій» , - сказав він. Комісія проголосує за цією пропозицією на своєму засіданні 14 грудня . Однак, з огляду на те, що 3 з 5 голосів членів комісії належать республіканцям, скасування вільного інтернету в США бачиться більш ніж вірогідною.

Що ж буде означати скасування чинних правил вільного інтернету для американців?

У разі затвердження рішення, провайдери інтернет-послуг зможуть блокувати, дросселіровать або встановлювати пріоритети на певний веб-контент, якщо вони публічно розкривають, що вони це роблять.

Іншими словами, провайдери зможуть обмежувати доступ до того чи іншого контенту, обмежувати потокове відео, фактично «нав'язувати» споживачеві "проплачений" контент, уповільнивши під'єднання до інших сторінок і т.д. Цей крок - перемога для таких компаній, як Verizon , Comcast і AT & T , які будуть звільнені від обмежень по блокуванню певного контенту і дроселювання пропускної здатності або зажадають від веб-сайтів купувати так звані «швидкі смуги» або «платну пріоритизації».

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

00:57
Природна пожежа в південній частині Каліфорнії знищила 616 будинків і господарських будівель, пошкоджені 183.
23:47
У кількох містах Саудівської Аравії і Туреччини усі охочі могли попрощатися з журналістом Джамалем Хашоггі, якого на початку жовтня вбили у будівлі консульства Саудівської Аравії у столиці Туреччини.
21:47
Нещодавно на півночі Сербії відкрили статую у вигляді сови, проте багатьом пам'ятник більше нагадує чоловічий статевий орган.
21:36
Сьогодні, 16 листопада, в парламенті Шрі-Ланки сталася масова бійка між депутатами.
20:57
У Шанхаї відкрили готельний комплекс Intercontinental Shanghai Wonderland, побудований на місці колишнього кар'єра на гірському хребті Шешана.
20:36
У Лондоні 15 листопада помер радянський і британський біолог Жорес Медведєв.
20:12
Чеські правоохоронні органи відкрили кримінальну справу стосовно сина прем'єр-міністра республіки Андрея Бабіша-молодшого, якого підозрюють в незаконному перетині українського кордону.
18:25
Один із ранніх фільмів Уолта Діснея був виявлений в особистій колекції 84-річного Ясуші Ватанабе.
17:59
Федеральна служба безпеки РФ намагалася отримати доступ до баз даних візового центру TLSсontact, що надає послуги з обробки заяв на візи в країни Шенгенської зони і Велику Британію.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.