У провідній скандинавській країні бракує іноземних робітників

21 Листопад, 2017 - 18:23

Данська економіка може сильно постраждати через те, що велика кількість польських робітників у найближчі місяці можуть повернутися додому. Про це повідомив представник Dansk Industri, пише СВІТUA з посиланням на sclistok.com.

На сьогодні заробітна плата в Польщі поступово зростає завдяки швидкому розвитку місцевої економіки й багатьом робітникам вигідніше повернутися на батьківщину, аніж працювати в чужій країні. Крім того, протягом останніх місяців польський уряд пропонує різні стимули для поляків, які вирішили повернутися додому. 

У Dansk Industri вказують в якості прикладу на досвід деяких данських компаній, які вже втрачають робітників з Польщі. Лише в одній компанії Prodan, яка діє в місті Раннерс, кількість польських співробітників скоротилася за останні 8 місяців вдвічі, тож тепер її керівництво планує шукати нових робітників у інших країнах. У нагоді тут можуть стати й кваліфіковані кадри з України.

Головне фото: www.svensktnaringsliv.se.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.