У Йорданії видали першу україномовну книгу (ВІДЕО)

21 Листопад, 2017 - 15:06

В Йорданії вийшла друком перша книга українською мовою - поетична збірка Вікторії Бричкової-Абукадум "Перелітним птахом", повідомляє СВІТUA з посиланням на Міністерство закордонних справ України.

"До книги ввійшли вірші на тему громадянської лірики, поезія про війну, ностальгічні вірші про тугу за рідним краєм та переживання емігрантки, а також ліричні вірші. Присвятила свою першу збірочку я тим, для кого живу на два світи - своїй Мамі Галина Литвиненко і діткам", - прокоментувала вихід своєї книги авторка.

Відео: Вікторія Абукадум.

За словами Вікторії, книга побачила світ за сприяння та допомоги Міністерства закордонних справ України, Посольства України в Йорданії, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Йорданії Сергія Олексійовича Паська та Українського Культурного центру "Українська Хата в Йорданії".

Як повідомили в МЗС України, видання книги приурочене 25-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданією та першій річниці з дня заснування Українського культурного центру "Українська хата в Йорданії".

Головне фото: Вікторія Абукадум.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.