У цій європейській державі працівникам не лишається часу на особисте життя

18 Листопад, 2017 - 16:51

Більше половини працівників у галузі готельно-ресторанного бізнесу, соціального та медичного обслуговування навряд чи можуть приділяти увагу приватному життю після виснажливого ​робочого тижня, пише СВІТUA з посиланням на germania.one.

Такі факти оприлюднила асоціація профспілок Німеччини після проведення соціального опитування серед 4 800 працівників.

Опитування показало, що співробітники галузі обслуговування (51 відсоток), соціального сектора (55 відсотків), медицини (53 відсотки) скаржаться, що через велике робоче навантаження їм часто не вистачає енергії на сім'ю або друзів. Тому керівник АПН Райнер Гоффманн звернувся до роботодавців з проханням врівноважити робочі навантаження та робочий час своїх співробітників.

Зокрема, з такою вимогою Гоффманн звернувся до керівництва компанії IG Metall. У середу з цього приводу відбувся перший раунд колективних переговорів. Асоціація зажадала збільшення заробітної плати на шість відсотків та юридичного права на скорочення робочого часу до 28 годин на тиждень з частковою компенсацією зарплати.

Крім того, асоціація виступає проти ненормованого робочого часу на підприємствах і вже звернулася до уряду з проханням звернути на це увагу. Згідно з опитуванням 55 відсотків працівників вважають за краще працювати до восьми годин на день. Проте  22 відсотки працівників повідомили, що працюють довше звичайного робочого дня, а кожен сьомий регулярно працює понад робочий час, і дуже часто працювати доводиться до 23 годин або у вихідні дні.

Головне фото: zdorovia.com.ua.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.