За що у Європі безапеляційно позбавляють громадянства навіть уродженців країни

17 Листопад, 2017 - 19:02

Верховний суд Данії прийняв безпрецедентне рішення про позбавлення громадянства уродженця Данії. Підставою для позбавлення громадянства 25-річного данця, який народився і виріс в Данії, стала його підтримка терористичного угрупування "Ісламська держава", пише immigrant.today.

Хамза Ч. надав фінансову підтримку терористам на суму близько 2500 євро, публічно схвалював терористичну атаку в Копенгагені в 2015 році і навіть проходив військову підготовку в рядах ІГІЛ в 2013-му і 2015 роках в Сирії. Які у вас шанси на імміграцію? Дізнайтеся безкоштовно за 5 хвилин прямо зараз онлайн.

Хамза Ч. має також громадянство Туреччини, куди влада Данії панірує його депортувати після відбування покарання в данській в'язниці терміном 6 років. Представник захисту Хамзи Ч. заявив, що вони мають намір подати скаргу до Європейського суду з прав людини. Крім того, адвокат висловив думку, що депортація Хамзи Ч. навряд чи можлива, оскільки в Туреччині неодноразово зафіксовані порушення прав людини. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.