У якій країні найлегше іммігрувати на роботу: нове дослідження

17 Листопад, 2017 - 22:29

Найбільше дозволів на роботу в ЄС видала Польща. Абсолютна більшість з них (87%) отримали громадяни України, пише yavp.pl.

У 2016 році Польща видала найбільше дозволів на проживання для громадян країн, що не входять в ЄС. Такі дані опублікував Євростат. Польща також є другою за величиною країною в ЄС після Великобританії за числом дозволів на роботу, виданих іноземцям.

Дані, опубліковані Європейським статистичним управлінням, відображають кількість іноземців, які прибули до ЄС з третіх країн. Вони враховують всі види дозволів на проживання (в тому числі візи терміном від трьох місяців і більше), видані на території Європейської Співдружності вперше.

Польща посіла перше місце за кількістю документів, виданих іноземцям у зв'язку з роботою. Такі документи отримали 494 тисячі людей. Це більш, ніж половина від усіх виданих дозволів на території ЄС (58%).

Найбільший відсоток в цій групі складають громадяни України (513 тис., 87,5%), Білорусі (28 тис., 4,8%) і Молдови (8 тис., 1,3%).

Найбільша кількість резидентських карт було випущено у Великобританії (366 тис, 53% в ЄС). В інших країнах Євросоюзу види на проживання найчастіше видаються за возз'єднаннєм сімей.

У 2016 році Великобританія видала рекордно високу кількість дозволів на перебування для іноземців (866 тис, 25,8%). Друге місце зайняла Польща (586 тис, 17,5%), Німеччина (505 тис, 15%), Франція (235 тис., 7%), Італії (222 тис., 6,6%), Іспанії (212 тис. , 6,3%) і Швеції (147 тис., 4,4%).

Громадяни України домінують за кількістю виданих дозволів на роботу (589 тис, з яких 87% в Польщі). Громадяни Китаю отримали найбільшу кількість віз і резидентських карт, пов'язаних з отриманням освіти. У той же час громадяни Марокко та Туреччини є лідерами за кількістю дозволів на возз'єднання сімей.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.