У сусідній країні тепер зможе реалізуватися талановита молодь України

16 Листопад, 2017 - 20:19

До 20 листопада  триває набір заявок у рамках проекту-конкурсу Polish-Ukrainian High-Tech Hub 2017, скерованого як до українських стартапів, винахідників i інноваторів, так і до польських інвесторів та інвестиційних фондів, пише yavp.pl.

У рамках проекту кожен український стартап, інноватор, винахідник і автор інноваційного проекту може подати свій проект до конкурсного розгляду. Єдиною умовою на початковому етапі є заповнення заявки англійською мовою. Заявка розміщена на цьому сайті.

Це перша такого роду ініціатива, метою якої є створення поштовху для розширення польсько-української співпраці у сфері фінансування інновацій.

8 грудня провідні польські інвестори Польщі та стартапери з України зустрінуться у Києві під час конференції, метою якої буде підбиття підсумків конкурсу.

“Нас тішить, що українські новатори шукають можливості співробітництва з польськими інвесторами, адже ніщо так не зближує, як спільність інтересів. Для обох сторін це буде, безумовно, цікавим досвідом, можливістю ознайомлення з новими моделями функціонування на ринку, але, передусім, нагодою для розширення мережі партнерів з обох сторін нашого кордону. Сподіваємось, що цей проект сприятиме розвитку економіки, заснованої на знаннях та інноваціях, як у Польщі, так і в Україні” - говорить Катажина Вензовска, в.о. Директора Польського Інституту в Києві .Мацєй Садовскі, Голова правління фонду Startup Hub Poland, вважає, що серед проектів з цілого світу, які протягом 6 років подавалися до фонду з метою пошуку фінансування, українські стартапи є найчисельнішими. “Географічна та культурна близькість та безвізовий рух для українців, які мають біометричні паспорти, є причиною того, що польські інвестори все охочіше цікавляться технологіями походженням власне з цієї країни” - коментує проект Голова фонду. 

Ініціатором проекту є Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві. Офіційно про реалізацію проекту було оголошено під час конференції „Підприємництво – Інноваційність – Регіональний розвиток”. Захід видбувся ще у вересні в Києві в рамках проекту допомоги задля розвитку Міністерства розвитку Республіки Польща для України під назвою „Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів”.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:10
У Франції в суботу, 19 січня, під час акції «жовтих жилетів» заарештували близько 300 осіб
17:50
Щонайменше восьмеро миротворців загинули, ще кілька зазнали поранень в результаті атаки на табір миротворців у місті Агуельхок на півночі Малі
15:22
У Москві відбулися акції проти можливої передачі Японії частини Курильських островів
07:50
Предстоятель РПЦ отримав звання почесного професора Російської академії наук (РАН).
07:10
У Середземному морі затонув гумовий човен, через що, можливо, загинули 117 мігрантів.
00:42
Кількість громадян, які померли від сезонного грипу в сусідній країні, досягла 19.
00:32
Десятикласник однієї з турецьких провінцій зламав національну освітню систему, щоб виправити свої оцінки на кращі.
00:22
Причини аварії, в якій загинув Василь Пукман, невідомі.
23:54
Довжина тунелю становитиме 18 кілометрів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.