Голова парламенту далекої країни підтримав українців

17 Листопад, 2017 - 09:39

Спікер парламенту австралійського штату Південна Австралія Майкл Аткінс прийшов на чергове засідання сесії в українській вишиванці, повідомляє СВІТUA з посиланням на Цензор.НЕТ.

"Я вдягнув вишиванку, національну сорочку України, тому що три роки від того часу, як російська армія увійшла в Україну, люди продовжують гинути в Донецьку та Луганську щодня й про це не варто забувати", - прокоментував свій вчинок Майкл Аткінс.

Фото: censor.net.ua.

Такий неочікуваний крок австралійського політика на підтримку України не залишився поза увагою української громади Австралії та Посольства України в Канберрі. Фото Майкла Аткінса у вишиванці зібрало велику кількість лайків та позитивних коментарів у соцмережах.

Представники української громади відзначають позитивне ставлення політика до України, регулярну підтримку ініціатив української громади штату, неодноразову участь в заходах Асоціації українців Південної Австралії, особливо у ті часи, коли політик був міністром багатокультурності штату.

Головне фото: www.outreacheducation.sa.edu.au.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.