У Німеччині озвучили зарплати працівників, старших за 50 років. Цифри вражають

15 Листопад, 2017 - 21:26

Німецький інтернет-портал, який спеціалізується на питаннях працевлаштування, проаналізував інформацію щодо 28 223 працевлаштованих німців, старших від 50 років. Оцінювалися люди, які займають керівні посади, звичайні працівники, які перебувають у підпорядкуванні, а також службовці з вищою освітою, повідомляє СВІТUA з посиланням на germania.one.

Підсумок дослідження наступний: керівники на рік заробляють близько 125 тисяч євро, інші співробітники, перш за все юристи, щорічно отримують в середньому 86 тисяч євро. Таким чином, найвищі зарплати у керівників різних фірм і підприємств - 125 тисяч євро.

За ними йдуть керівники відділів збуту - 121 тисяч євро, працівники IT-галузі, які обіймають керівні посади - 113 тисяч євро. Трохи менше 100 тисяч євро на рік заробляють керівники виробництв, а також виробничих підприємств (90 тисяч євро).

Менеджери з роботи із клієнтами щорічно мають близько 85 тисяч євро, а інженери служби збуту - 84 тисячі євро.

Лікарі вузької спеціалізації, старші від 50 років, отримують приблизно 80 700 євро, співробітники сфери фінансового менеджменту мають 76 тисяч євро на рік.

Службовці без вищої освіти заробляють близько 36 500 євро, з освітою - 62 тисячі євро. Якщо ж працівнику з вищою освітою вдається обійняти керівну посаду, його заробіток зростає до 115 тисяч євро.

Й навіть після тривалого періоду безробіття є сенс шукати роботу після 50 років. Багато хто знаходить роботу в якості персоналу з прибирання у різних службах або ж помічників на кухні у місцях громадського харчування. Щорічно працівники цих посад, маючи досвід роботи менше трьох років, отримують 22-23 тисячі євро. Різнороби мають близько 25 тисяч євро на рік.

Особливо вигідною є робота в якості офісного помічника. Для того, аби влаштуватися на цю посаду, необхідно мати спеціальну підготовку, тоді працівник отримуватиме від 29 500 євро на рік.

Головне фото: germania.one.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:56
Джессіка Бісманн, яка входить до ультраправої партії "Альтернативи для Німеччини", може поплатитися за старі фотографії на фоні вина з Адольфом Гітлером на етикетці.
16:46
Промислове виробництво у США показало найбільший приріст за вісім останніх років
16:33
Переможницею найпрестижнішої літературної нагороди цього року стала Анна Бернс
12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.