Німеччина тепер менш приваблива для імміграції

13 Листопад, 2017 - 22:35

У той час, поки плазмові телевізори стають дешевшими, продукти харчування продовжують дорожчати: невже незабаром деякі з них ми не зможемо собі дозволити? Для споживачів 2017 рік був досить складним, особливо, щодо цін на продукти харчування, пише germania.one.

Згідно з Федеральним статистичному відомству, в порівнянні з 2015 роком на 0,8% зросли ціни на овочі та рибу. Це найбільший стрибок цін з липня 2013 року. Незважаючи на те, що фермери наполягають на піднятті цін на молоко, в порівнянні з минулим роком, вони, навпаки, впали на 4,4%. Абсурдним є той факт, що поки продукти дорожчали, телевізори і ігрові приставки дешевшали.

Тютюнова продукція подорожчала на 3,6%, канцтовари та книги на 3%. На 0,6% більше споживачі платять за електроенергію і на 2,3% - за страхові поліси і за ремонт машин. Також знову піднялися ціни на паливо, але в порівнянні з минулим роком, їх все ще можна назвати вигідними: рідке котельне паливо в цілому подешевшало на 16,9% (в порівнянні в 2015 роком), ціни на бензин, газ і центральне опалення в цьому році знову зросли, але також, в порівнянні з 2015 роком, впали.

Любителі нової техніки і подорожей можуть радіти: ціни на тури впали на 0,8%, а на телекомунікаційні послуги - на 1,5%. Економічні експерти стверджують, що паніка перед інфляцією необгрунтована і незабаром все має стабілізуватися. Незважаючи на те, що з грудня ціни зросли, згідно Європейському центральному банку з показником 1,9 вони залишаються стабільними.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.