Німеччина тепер менш приваблива для імміграції

13 Листопад, 2017 - 22:35

У той час, поки плазмові телевізори стають дешевшими, продукти харчування продовжують дорожчати: невже незабаром деякі з них ми не зможемо собі дозволити? Для споживачів 2017 рік був досить складним, особливо, щодо цін на продукти харчування, пише germania.one.

Згідно з Федеральним статистичному відомству, в порівнянні з 2015 роком на 0,8% зросли ціни на овочі та рибу. Це найбільший стрибок цін з липня 2013 року. Незважаючи на те, що фермери наполягають на піднятті цін на молоко, в порівнянні з минулим роком, вони, навпаки, впали на 4,4%. Абсурдним є той факт, що поки продукти дорожчали, телевізори і ігрові приставки дешевшали.

Тютюнова продукція подорожчала на 3,6%, канцтовари та книги на 3%. На 0,6% більше споживачі платять за електроенергію і на 2,3% - за страхові поліси і за ремонт машин. Також знову піднялися ціни на паливо, але в порівнянні з минулим роком, їх все ще можна назвати вигідними: рідке котельне паливо в цілому подешевшало на 16,9% (в порівнянні в 2015 роком), ціни на бензин, газ і центральне опалення в цьому році знову зросли, але також, в порівнянні з 2015 роком, впали.

Любителі нової техніки і подорожей можуть радіти: ціни на тури впали на 0,8%, а на телекомунікаційні послуги - на 1,5%. Економічні експерти стверджують, що паніка перед інфляцією необгрунтована і незабаром все має стабілізуватися. Незважаючи на те, що з грудня ціни зросли, згідно Європейському центральному банку з показником 1,9 вони залишаються стабільними.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.