Чому поляки не хочуть повертатися до своєї країни

11 Листопад, 2017 - 17:42

Найбільшою перешкодою для повернення з еміграції є великий розрив в оплаті праці в Польщі та інших країнах, пише immigrant.today.

За даними Головного статистичного управління Польщі (GUS) в кінці 2016 року за межами Польщі тимчасово перебувало понад 2 500 000 польських громадян, що на 5% більше, ніж в 2015 році.

Найбільшою популярністю у польських емігрантів користуються Великобританія, Німеччина, Голландія і Ірландія. Останнім часом поляки стали все частіше їздити на заробітки в сусідню Чехію.

Згідно з даними останнього звіту Work Service, присвяченого трудової міграції поляків, 56% опитаних польських емігрантів сказали, що не збираються повертатися додому, незважаючи на явне поліпшення на ринку праці в Польщі. Наскільки швидко школярі освоюють польську мову і адаптуються в новій країні? 36% опитаних заявили, що мають намір повернутися в Польщу.

Як вагомої причини для того, щоб залишитися в еміграції, поляки називають значний розрив в оплаті праці в Польщі та інших країнах. Наприклад, в Німеччині мінімальна годинна ставка в 3 рази вище, ніж в Польщі. 
 

Реклама

Читайте також:

тема

Варязька гвардiя виникла наприкiнцi Х столiття у Вiзантiї пiсля того, як Великий князь Київський Володимир Святославович на пiдтвердження дружби з вiзантiйським iмператором Васил
Домашні працівники, доглядальниці, няні та інші робітники сектору домашнього господарства мають право на економічну підтримку, передбачену Національним інститутом соціального зах

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.