США готуються надати громадянство багатьом іноземним військовим та їх сім'ям

10 Листопад, 2017 - 18:02

У День ветеранів служба громадянства та імміграції США проведе 23 церемонії з натуралізації для 1600 іноземних військових, які служать в американській армії, і їх дружин, пише forumdaily.

«Служба громадянства та імміграції США прагне надати імміграційні послуги військовим і членам їх сімей. Ми надаємо послуги колишнім і діючим військовим, де б вони не знаходилися, пропонуємо прискорений процес подачі заявки на натуралізацію », - йдеться в повідомленні відомства.

Відзначається, що з 1 жовтня 2001 року відомство натуралізований більше 125 000 військовослужбовців, з них більше 11 300 чоловік стали громадянами США під час церемоній, які проходили в інших країнах.

Перша церемонія пройде 13 листопада в Patriot's Point Naval і Maritime Museum в Південній Кароліні.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.