У Канаді буде вигідно народжувати

10 Листопад, 2017 - 16:52

Уже з наступного місяця канадські тата або мами отримають тривалішої відпустки по догляду за новонародженими, пише nashvancouver.

Під час передвиборної гонки 2015 року Ліберальна партія і її лідер, чинний прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, пообіцяли молодим сім'ям продовжити відпустку по догляду за дитиною з 12 до 18 місяців. Дійшло до того, що в лютому цього року канадці навіть створили петицію, в якій закликали Трюдо до дій і нагадували про його обіцянку.

І ось це сталося.

Тепер оплачувану декретну відпустку становитиме 18 місяців. 

Мами, які отримали право на отримання допомоги, тепер зможуть залишити роботу за 12 тижнів до народження дитини.

Ці посібники будуть як і раніше виплачуватися в розмірі 55% від зарплати до $ 543 в тиждень. Умовою отримання цього державного беніфіта є наявність як мінімум 600 відпрацьованих годин за 52 тижні до подачі заяви.

Проте Оттава не планує збільшувати розмір суми, що виплачується за декретну відпустку. Ліберали будуть дотримуватися своїх передвиборчих обіцянок на 2015 рік: 12-місячні пільги розтягнути на 18 місяців.

Продовження декретної або батьківської відпустки до 18 місяців дозволить батькам піклуватися про своїх дітей, поки вони не будуть готові піти в дитячий сад. Завдяки цьому, у багатьох канадських сімей з'явиться шанс легше впоратися з фінансовими труднощами, які пов'язані з появою дитини.

Також батьки отримають ще нові пільги : можливість взяти 15-тижневу відпустку для догляду за важко хворим або які мають серйозні травми дорослим і 35-тижневу відпустку для догляду за хворою дитиною.

Всі зміни, що стосуються декретної відпустки, не поширюються на Квебек, у якого є своя програма для відпустки по догляду за дитиною.

Реклама

Читайте також:

тема

Всі ми знаємо: на випадок хвороби треба мати хоч якусь "подушку безпеки" у вигляді відкладених євро. Але хто допоможе, якщо грошей немає? Чи можна продовжити термін оплати лікарн
Варязька гвардiя виникла наприкiнцi Х столiття у Вiзантiї пiсля того, як Великий князь Київський Володимир Святославович на пiдтвердження дружби з вiзантiйським iмператором Васил

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.