У США за міграцію доплачують великі гроші : деталі

9 Листопад, 2017 - 21:33

Ландшафт сільській Америки великий і різноманітний, і так само різноманітні потреби її населення. У сільській місцевості, яка займає 97% території США, проживає п'ята частина населення Америки, або близько 60 мільйонів чоловік, повідомляє slavicsac.

Хоча загальна кількість американців, що живуть в сільських районах, за останнє сторіччя залишалося відносно стабільним - в той час як міська та приміська Америка відчувала бум - їх частка в населенні країни впала з 54% в 1910 році до 19% в 2010. Частково це пов'язано з міграцією в міста, особливо молодого покоління і представників середнього класу, пише Zillow.com.

Невеликі містечка сподіваються на те, що такі заходи як грошові гранти, оплата студентських позик і безкоштовні земельні ділянки залучать молодь назад. Але з проблемою відтоку населення стикаються і великі міста, такі як Балтімор, і навіть цілі штати, такі як Аляска, повідомляє телеканал KCRA .

Канзас

Програма Rural Opportunity Zone пропонує студентам, які переїжджають в малонаселені райони Канзасу , оплату позик на навчання в розмірі до $ 15 000 в протягом 5 років.

Айова

У містечку Марн (штат Айова) , що всього в 45 хвилинах від Омахи, можна отримати безкоштовний наділ землі, якщо ви побудуєте на ній будинок площею не менше 1 200 квадратних футів.

Небраска

У Кертісе, штат Небраска , при будівництві приватного будинку також можна отримати безкоштовну ділянку в районі Роллін-Хіллз або поруч з полем для гольфу Ерроухед-Медоуз.

Міннесота

Управління економічного розвитку міста Хармоні (штат Міннесота ) дає людям, які будують нові будинки, грошове відшкодування в розмірі від $ 5 000 до $ 12 000 незалежно від їх віку та рівня доходів.

Балтимор

Програма Buying into Baltimore в місті Балтимор дає безповоротний займ в $ 5 000 на п'ять років, а ініціатива Vacants to Value Booster оплачує $ 10 000 початкового внеску і витрат на оформлення документів при покупці будинку, що знаходиться в аварійному стані.

Коннектикут

Нью-Хейвен, штат Коннектикут - тут нові домовласники можуть отримати безповоротний п'ятирічний займ в $ 10 000, грошову допомогу на ремонт будинку в розмірі $ 30 000, а також $ 40 000 на навчання в коледжі.

Аляска

У Алясці діє безліч програм, які заохочують переїзд в цей штат. Тут діє програма зменшення іпотечної ставки для власників енергетично ефективних будинків, а також кілька програм допомоги ветеранам і доглядають за інвалідами.

Колорадо

Якщо ви інвалід, то діюча в штаті Колорадо програма допоможе вам взяти кредит на покупку першого будинку, безоплатно сплативши до 4% суми позики.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:56
Джессіка Бісманн, яка входить до ультраправої партії "Альтернативи для Німеччини", може поплатитися за старі фотографії на фоні вина з Адольфом Гітлером на етикетці.
16:46
Промислове виробництво у США показало найбільший приріст за вісім останніх років
16:33
Переможницею найпрестижнішої літературної нагороди цього року стала Анна Бернс
12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.