Мешканці Європи масово іммігрують в Данію

9 Листопад, 2017 - 19:16

Як свідчать дані звіту MoveHub 2017 Global Moving Trends ( "Глобальні тренди в переїздах"), міжнародний ажіотаж у зв'язку з датської культурою «hygge» ( «хюгге») призвів до збільшення числа людей, що переїжджають в Данію. Концепція «hygge» передбачає собою приємне проведення часу в особливій затишній атмосфері - камін, свічки, теплі в'язані шкарпетки, вовняні пледи, мінімалістський скандинавський дизайн, пише immigrant.today.

Культура «hygge» викликала хвилю ажіотажу, яка завершилася внесенням даного терміну в Оксфордський англійський словник. Чи не задовольняючись просто зміною дизайну своїх будинків і носінням вовняних шкарпеток, багато людей вирішили переїхати в Данію. Згідно з аналізом компанії міжнародних переїздів MoveHub, обсяг онлайн-запитів фрази «переїзд в Данію» збільшився на 237% в 2016 році, і аналогічна тенденція почалася в цьому році, який співпав за часом з більш холодною погодою і більш тривалими вечорами.

«Побачивши цю тенденцію, ми заглибилися в аналіз наших власних даних і виявили, що запити на переїзд в Копенгаген виросли на 580% в рік, що є незвичним стрибком, який безпосередньо корелює з пропагандою датської концепції« hygge »в засобах масової інформації», - сказала керівник відділу PR і комунікацій MoveHub Грейс Гарланд. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:28
Трамп заявив про можливість швидкого укладення торговельної угоди з Китаєм.
18:27
Кріштіану Роналду пішов на угоду зі слідством у справі про податкове шахрайство з його боку.
17:59
Раніше повідомлялося про трьох загиблих.
17:53
Кілька сотень людей, одягнених у жовті жилети, вийшли в п'ятницю на вулиці Тель-Авіва та Єрусалима.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.