Прикордонники сусідньої держави затримали 17 українських заробітчан

9 Листопад, 2017 - 13:12

Польські прикордонники затримали в Опольському воєводстві 17 громадян України, повідомляє ukr.lb.ua.

У прикордонній службі повідомили, що перебування українців у Польщі суперечило декларованим цілям, а один із затриманих працював нелегально.

Затримання провели під час спільної акції прикордонників й інспекторів державної інспекції праці в Ополі, які перевіряли законність працевлаштування, дотримання трудового права та правила техніки безпеки в одному з логістичних центрів на території Опольського воєводства.

Прикордонники встановили, що перебування українців у Польщі суперечить декларованим під час подачі заяв на візу в консульствах Польщі в Україні цілям. У зв'язку із цим комендант прикордонної служби в Ополі наказав 16 громадянам України повернутися на Батьківщину.

Ще один українець, який не мав ані дозволу на роботу, ані заяви про намір роботодавця доручити виконання роботи іноземцеві, повинен, за рішенням суду, сплатити штраф і покинути територію Польщі.

Нагадаємо, що наразі в Польщі офіційно працюють близько мільйона українців.

Головне фото: ukr.lb.ua.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.