Польща готується найняти велику кількість працівників

8 Листопад, 2017 - 22:30

З 2014 року американська компанія Amazon, найбільший інтернет-магазин в світі, вклала в Польщу близько 3 млрд. Злотих. 

Днями представники Amazon заявили, що в передріздвяний період 2017 року, компанія планує найняти в Польщі більше 10 000 сезонних працівників, які будуть виконувати святкові замовлення клієнтів. Сезонний персонал буде відповідати за збір, упаковку і доставку святкових замовлень від клієнтів по всій Польщі та Європі. За даними агентства PAP, в 2016 році більше 3 600 сезонних робочих місць в Amazon в Польщі пізніше були перетворені в постійні, пише immigrant.today.

Компанія планує зберегти цю тенденцію. У той же час Amazon набирає постійних співробітників в нинішні центри в Колбасково і Сосновець. Центр в Колбасково (Kołbaskowo) почне свою офіційну діяльність в середу 8 листопада. Amazon в Польщі також набирає співробітників на такі посади, як HR, фахівець з фінансів, ІТ та логістики. Ці вакансії предствалені у всіх п'яти центрах концерну в Польщі і в Центрі технологічного розвитку Amazon в Гданську (Centrum Rozwoju Technologii Amazon w Gdańsku). 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.